Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ossip Zadkine na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ossip Zadkine: prehľad o návštevníkoch
Visitors to the sun priťahuje najviac pozornosti: 300 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 21% všetkých zobrazení umelca Ossip Zadkine na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Harlequins violinists hidden a Woman standing Ossip Zadkine si vyhážadali 900 návštev: 200 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 600 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Vyhlásenie (Kontrast): 86% návštev pre 60% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Ossip Zadkine, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Ossip Zadkine, od prvého miesta.
-
1
Visitors to the sun, 1956
300 návštev · 21,4%
-
2
Harlequins violinists hidden, 1944
200 návštev · 14,3%
-
3
Woman standing, 1922
200 návštev · 14,3%
-
4
Man with the Yellow Hat, 1928
100 návštev · 7,1%
-
5
The dream, 1955
100 návštev · 7,1%
-
6
Masquerade Gold Guitarist, 1926
100 návštev · 7,1%
-
7
Double Portrait of Nel and Henk Wiegersma, 1930
100 návštev · 7,1%
-
8
Human head, 1923
100 návštev · 7,1%
-
9
Musician, 1919
100 návštev · 7,1%
-
10
Barracks Clignancourt, 1919
100 návštev · 7,1%
Koľko ľudí sleduje Ossip Zadkine každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Ossip Zadkine?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Ossip Zadkine?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 8,0% | 14,3% |
| Mierny jas | 50,0% | 64,3% |
| Svetlá rovnováha | 22,0% | 14,3% |
| Luminózny | 20,0% | 7,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,0% | 42,9% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 28,6% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 7,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 21,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 67,4% | 50,0% |
| Zemité tóny | 27,9% | 28,6% |
| Tmavé tóny | 2,3% | 21,4% |
| Pastelové tóny | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 52,0% | 42,9% |
| Vyvážené | 44,0% | 35,7% |
| Sýte | 4,0% | 21,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,0% | 14,3% |
| Vyvážený | 8,0% | 0,0% |
| Výrazný | 16,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 60,0% | 85,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 36,0% | 7,1% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 7,1% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 35,7% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 35,7% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 14,3% |
Ktoré diela umelca Ossip Zadkine lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visitors to the sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the water's edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlequins violinists hidden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barracks Clignancourt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Masquerade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Composer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Ossip Zadkine?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| japonsky | 100 | 100,0% |
Koľko ľudí sleduje Ossip Zadkine denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 100 |
| pi 6 Nov | 500 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 600 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 700 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 200 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 800 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Ossip Zadkine
Ktoré diela umelca Ossip Zadkine priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Visitors to the sun, s 300 návštevami (21% všetkých zobrazení umelca Ossip Zadkine). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Ossip Zadkine na OriginalUniqueArt.com?
- 900 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Ossip Zadkine ľudia preferujú?
- Vyhlásenie (Kontrast): 86% návštev oproti 60% v katalógu.