Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ödön Márffy na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ödön Márffy: prehľad o návštevníkoch
Still-life With Flowers - priťahuje najviac pozornosti: 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 10% všetkých zobrazení umelca Ödön Márffy na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Old Custom-house At Vác a Girl From Nyerges Ödön Márffy si vyhážadali 2 400 návštev: 600 na stránke umelca a 1 800 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 2 000 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Vyvážené (Intenzita farieb): 71% návštev pre 52% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Ödön Márffy, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Ödön Márffy, od prvého miesta.
-
1
Still-life With Flowers -
200 návštev · 9,5%
-
2
Old Custom-house At Vác
200 návštev · 9,5%
-
3
Girl From Nyerges
200 návštev · 9,5%
-
4
View From The Window
200 návštev · 9,5%
-
5
Still-life With Flowers
100 návštev · 4,8%
-
6
Girl In The Grass
100 návštev · 4,8%
-
7
Self-portrait With Red And Blue Scarf
100 návštev · 4,8%
-
8
Self-portrait -
100 návštev · 4,8%
-
9
Gossip
100 návštev · 4,8%
-
10
Composition With Nudes
100 návštev · 4,8%
Koľko ľudí sleduje Ödön Márffy každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 300 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Ödön Márffy?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Ödön Márffy?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 20,0% | 19,1% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 33,3% |
| Mierny jas | 38,0% | 28,6% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 14,3% |
| Luminózny | 6,0% | 4,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,0% | 14,3% |
| Subtelné tóny farieb | 26,0% | 28,6% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,0% | 23,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 52,3% | 55,0% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 25,0% |
| Neutrálne tóny | 20,4% | 20,0% |
| Prírodné témy | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,0% | 4,8% |
| Vyvážené | 52,0% | 71,4% |
| Sýte | 26,0% | 23,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 4,8% |
| Jemný | 24,0% | 23,8% |
| Vyvážený | 18,0% | 14,3% |
| Výrazný | 24,0% | 19,1% |
| Vyhlásenie | 26,0% | 38,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 14,3% |
| jemne prepojená paleta | 22,0% | 23,8% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 28,6% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 4,8% |
Ktoré diela umelca Ödön Márffy lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peaches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman With Lace Kerchief | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Endre Ady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boats At The Balaton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Siesta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dynamic Sefl-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers On The Bench | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Ödön Márffy?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 300 | 100,0% |
Koľko ľudí sleduje Ödön Márffy denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 300 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Ödön Márffy
Ktoré diela umelca Ödön Márffy priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Still-life With Flowers -, s 200 návštevami (10% všetkých zobrazení umelca Ödön Márffy). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Ödön Márffy na OriginalUniqueArt.com?
- 2 400 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 1 800 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Ödön Márffy ľudia preferujú?
- Vyvážené (Intenzita farieb): 71% návštev oproti 52% v katalógu.