Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Nikolaj Jarosenko na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Nikolaj Jarosenko: prehľad o návštevníkoch
A Mountain Landscape priťahuje najviac pozornosti: 600 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 9% všetkých zobrazení umelca Nikolaj Jarosenko na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje In the Caucasus a Landscape in Svanetia Nikolaj Jarosenko si vyhážadali 7 000 návštev: 1 000 na stránke umelca a 6 000 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 420% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 2 900 návštevami. Publikum sleduje na pou počítače (87%), telefóny (11%) a tablety (1%). Publikum sa skлоňuje k Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 64% návštev pre 42% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Nikolaj Jarosenko, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Nikolaj Jarosenko, od prvého miesta.
-
1
A Mountain Landscape
600 návštev · 8,7%
-
2
In the Caucasus
500 návštev · 7,2%
-
3
Landscape in Svanetia, 1882
400 návštev · 5,8%
-
4
In the Monastery
400 návštev · 5,8%
-
5
The Embankment
400 návštev · 5,8%
-
6
Klukhorsky Passage, 1882
300 návštev · 4,3%
-
7
The Gypsy, 1886
300 návštev · 4,3%
-
8
Jerusalem, 1896
300 návštev · 4,3%
-
9
Mount Uzhba in Svanetia, 1882
300 návštev · 4,3%
-
10
Landscape, 1888
300 návštev · 4,3%
Koľko ľudí sleduje Nikolaj Jarosenko každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 2 400 |
| Aug 2026 | 200 | 800 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
| Okt 2026 | 300 | 2 300 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Nikolaj Jarosenko?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Nikolaj Jarosenko?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 36,0% | 26,1% |
| Mäkký tieň | 18,0% | 24,6% |
| Mierny jas | 30,0% | 34,8% |
| Svetlá rovnováha | 14,0% | 14,5% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 46,0% | 44,9% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 37,7% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 17,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 41,7% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 4,2% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 4,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 46,0% | 47,8% |
| Vyvážené | 48,0% | 49,3% |
| Sýte | 6,0% | 2,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 10,1% |
| Jemný | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 5,8% |
| Výrazný | 22,0% | 23,2% |
| Vyhlásenie | 46,0% | 60,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 42,0% | 63,8% |
| jemne prepojená paleta | 24,0% | 14,5% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 4,3% |
| Silná farebná jednota | 24,0% | 15,9% |
| Jednotná paleta | 4,0% | 1,5% |
Ktoré diela umelca Nikolaj Jarosenko lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Prisoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| In the Caucasus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Portrait of Gleb Ivanovich… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl student | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the warm land | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 100 | 0 |
| In the Monastery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 0 |
| In the Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Stoker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Nikolaj Jarosenko?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 6 100 | 87,1% |
| telefóny | 800 | 11,4% |
| tablety | 100 | 1,4% |
V akých jazykoch sleduje Nikolaj Jarosenko?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 33,3% |
| taliansky | 100 | 33,3% |
| japonsky | 100 | 33,3% |
Koľko ľudí sleduje Nikolaj Jarosenko denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 2 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 400 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 400 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 400 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 400 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Nikolaj Jarosenko
Ktoré diela umelca Nikolaj Jarosenko priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- A Mountain Landscape, s 600 návštevami (9% všetkých zobrazení umelca Nikolaj Jarosenko). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Nikolaj Jarosenko na OriginalUniqueArt.com?
- 7 000 návštev za dvanásť mesiacov: 1 000 na stránke umelca a 6 000 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Nikolaj Jarosenko?
- Ľudia sledujú Nikolaj Jarosenko na pou počítače (87%), telefóny (11%) a tablety (1%); pou počítače predstavujú 87% návštev.
Aké diela od Nikolaj Jarosenko ľudia preferujú?
- Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 64% návštev oproti 42% v katalógu.