Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Michail Nesterov na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Michail Nesterov: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Venerable Sergius of Radonezh: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% celkových zobrazení umelca Michail Nesterov. Potom The Vision of the Young Bartholomew a Thought. Spolu 10 100 návštev: 3 400 na stránke umelca, 6 700 na dielach. Publikum rastie: o 433% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 7 700 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (78%), telefóny (19%) a tablety (3%). Jeden vkus vyniká: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 47% návštev pri zdanene malom zastúpení 32% katalógu.
Michail Nesterov: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Michail Nesterov na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Venerable Sergius of Radonezh, 1899
700 návštev · 9,2%
-
2
The Vision of the Young Bartholomew, 1890
300 návštev · 3,9%
-
3
Thought, 1900
300 návštev · 3,9%
-
4
Alenushka, 1925
300 návštev · 3,9%
-
5
Saint Sergius' labours (right part of the triptych), 1896
300 návštev · 3,9%
-
6
Riders, 1932
300 návštev · 3,9%
-
7
The Taking of the Veil, 1898
200 návštev · 2,6%
-
8
Saint Sergius' labours (central part of the triptych), 1896
200 návštev · 2,6%
-
9
Rus: The Soul of the People, 1916
200 návštev · 2,6%
-
10
Portrait of Alexey Severtsov, 1934
200 návštev · 2,6%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Michail Nesterov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 400 |
| Júl 2026 | 2 100 | 5 600 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 1 000 | 600 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Michail Nesterov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Michail Nesterov?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,0% | 11,8% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 36,8% |
| Mierny jas | 32,0% | 40,8% |
| Svetlá rovnováha | 14,0% | 10,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 34,0% | 31,6% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 47,4% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 17,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,0% | 4,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 48,1% | 53,8% |
| Neutrálne tóny | 22,2% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 22,2% | 10,3% |
| Prírodné témy | 7,4% | 2,6% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,0% | 38,2% |
| Vyvážené | 52,0% | 50,0% |
| Sýte | 12,0% | 11,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 4,0% |
| Jemný | 26,0% | 27,6% |
| Vyvážený | 6,0% | 13,2% |
| Výrazný | 34,0% | 26,3% |
| Vyhlásenie | 34,0% | 28,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 22,4% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 13,2% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 13,2% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 42,1% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 9,2% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Michail Nesterov v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrét Natálie Nestorovej… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St. Mark the Apostle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Sergius' labours (cen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Venerable Sergius of Radone… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| The Taking of the Veil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Elder (Abraham, the Servant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl by a Pond (Portrait of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Natasha Nestero… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Luke the Apostle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Michail Nesterov pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 7 900 | 78,2% |
| telefóny | 1 900 | 18,8% |
| tablety | 300 | 3,0% |
Aké jazyky používa publikum umelca Michail Nesterov?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 300 | 23,1% |
| rumunsky | 300 | 23,1% |
| rusky | 300 | 23,1% |
| anglicky | 200 | 15,4% |
| česky | 100 | 7,7% |
| maďarsky | 100 | 7,7% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Michail Nesterov a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 400 |
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 400 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 300 |
| so 3 Okt | 200 |
| ne 4 Okt | 200 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 400 |
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
Michail Nesterov: krátke odpovede
Ktoré dielo od Michail Nesterov má najvyššiu sledovanosť?
- Venerable Sergius of Radonezh: 700 návštev, čo predstavuje 9% celkového počtu zobrazení umelca Michail Nesterov. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Michail Nesterov?
- 10 100 za posledných dvanástich mesiacov (3 400 na stránke umelca, 6 700 na dielach).
Sledujú ľudia Michail Nesterov na telefóne alebo na počítači?
- Na oboch: pou počítače (78%), telefóny (19%) a tablety (3%); pou počítače dominuje s podielom 78%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Michail Nesterov?
- Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 47% návštev z 32% katalógu.