Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Maurits Cornelis Escher na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Maurits Cornelis Escher: prehľad o návštevníkoch
Watercolor 70 Butterfly – Záhradné motýľe priťahuje najviac pozornosti: 2 100 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení umelca Maurits Cornelis Escher na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Eye a Limit III Maurits Cornelis Escher si vyhážadali 19 700 návštev: 8 300 na stránke umelca a 11 400 pri jednotlivých dielach. V poslednej dobe menej záujmov: počet návštev klesol o 5% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 11 800 návštevami. Publikum číta v grécky (19%), anglicky (19%) a taliansky (10%). Publikum sleduje na pou počítače (73%), telefóny (24%) a tablety (3%). Publikum sa skлоňuje k Zemité tóny (Paleta farieb): 27% návštev pre 8% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Maurits Cornelis Escher, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Maurits Cornelis Escher, od prvého miesta.
-
1
Watercolor 70 Butterfly – Záhradné motýľe
2 100 návštev · 11,4%
-
2
Eye
800 návštev · 4,3%
-
3
Limit III
700 návštev · 3,8%
-
4
Sky and Water I
700 návštev · 3,8%
-
5
fish
500 návštev · 2,7%
-
6
Fluorescent Sea
500 návštev · 2,7%
-
7
Perspective
400 návštev · 2,2%
-
8
Bond of Union, 1956
400 návštev · 2,2%
-
9
E94
400 návštev · 2,2%
-
10
79
400 návštev · 2,2%
Koľko ľudí sleduje Maurits Cornelis Escher každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 400 |
| Júl 2026 | 3 900 | 7 900 |
| Aug 2026 | 1 800 | 2 000 |
| Sep 2026 | 2 500 | 1 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Maurits Cornelis Escher?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Maurits Cornelis Escher?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 5,4% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 13,5% |
| Mierny jas | 22,0% | 37,8% |
| Svetlá rovnováha | 36,0% | 31,9% |
| Luminózny | 28,0% | 11,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 76,0% | 64,3% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 4,3% |
| Vyvážene jemná | 8,0% | 12,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 17,3% |
| Sýta farba | 2,0% | 1,6% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 82,5% | 60,7% |
| Zemité tóny | 7,5% | 26,7% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 8,9% |
| Pastelové tóny | 2,5% | 2,2% |
| Prírodné témy | 0,0% | 1,5% |
| Teplé tóny | 2,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 76,0% | 63,2% |
| Vyvážené | 14,0% | 18,4% |
| Sýte | 10,0% | 18,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 1,1% |
| Jemný | 8,0% | 2,7% |
| Vyvážený | 2,0% | 11,3% |
| Výrazný | 6,0% | 9,2% |
| Vyhlásenie | 84,0% | 75,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 6,5% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 3,8% |
| Silná farebná jednota | 22,0% | 27,0% |
| Jednotná paleta | 56,0% | 42,7% |
Ktoré diela umelca Maurits Cornelis Escher lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Limit III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 | 0 |
| Bond of Union, 1956 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Watercolor 70 Butterfly – Z… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Puddle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grasshopper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Watercolor 117 Crab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watercolor 55 Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Butterflies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Maurits Cornelis Escher?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 14 400 | 73,1% |
| telefóny | 4 700 | 23,9% |
| tablety | 600 | 3,0% |
V akých jazykoch sleduje Maurits Cornelis Escher?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| grécky | 900 | 18,8% |
| anglicky | 900 | 18,8% |
| taliansky | 500 | 10,4% |
| španielsky | 400 | 8,3% |
| ukrajinsky | 300 | 6,2% |
| arabský | 200 | 4,2% |
| litovsky | 200 | 4,2% |
| holandsky | 200 | 4,2% |
| poľsky | 200 | 4,2% |
| Chinese | 200 | 4,2% |
Koľko ľudí sleduje Maurits Cornelis Escher denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 300 |
| so 26 Sep | 200 |
| ne 27 Sep | 500 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 300 |
| st 30 Sep | 700 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 200 |
| so 3 Okt | 1 000 |
| ne 4 Okt | 600 |
| po 5 Okt | 400 |
| ut 6 Okt | 500 |
| st 7 Okt | 1 300 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 600 |
| so 10 Okt | 300 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 600 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 1 400 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 600 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 500 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 500 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 800 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 700 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 500 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 600 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 600 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 600 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 900 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 700 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 500 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 700 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 600 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 600 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 1 000 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 800 |
Otázky o Maurits Cornelis Escher
Ktoré diela umelca Maurits Cornelis Escher priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Watercolor 70 Butterfly – Záhradné motýľe, s 2 100 návštevami (11% všetkých zobrazení umelca Maurits Cornelis Escher). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Maurits Cornelis Escher na OriginalUniqueArt.com?
- 19 700 návštev za dvanásť mesiacov: 8 300 na stránke umelca a 11 400 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Maurits Cornelis Escher?
- Ľudia sledujú Maurits Cornelis Escher na pou počítače (73%), telefóny (24%) a tablety (3%); pou počítače predstavujú 73% návštev.
V akých jazykoch sleduje Maurits Cornelis Escher?
- V grécky (19%), anglicky (19%) a taliansky (10%). Na čele je grécky s podielom 19%.
Aké diela od Maurits Cornelis Escher ľudia preferujú?
- Zemité tóny (Paleta farieb): 27% návštev oproti 8% v katalógu.