Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Maurice Denis na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Maurice Denis: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Tri Múzy: 6 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 34% celkových zobrazení umelca Maurice Denis. Potom La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913 a Landscape with Green Trees or Beech Trees in Kerduel. Spolu 22 200 návštev: 4 100 na stránke umelca, 18 100 na dielach. Publikum rastie: o 71% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 9 500 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (67%), telefóny (30%) a tablety (3%). Jeden vkus vyniká: Éterický (Atmosféra) získava 61% návštev pri zdanene malom zastúpení 8% katalógu.
Maurice Denis: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Maurice Denis na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Maurice Denis?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
300
Júl 2026
1 400
8 100
Aug 2026
200
2 700
Sep 2026
700
2 800
Okt 2026
1 800
4 200
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Maurice Denis?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Maurice Denis?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Éterický
8,3%
60,7%
Pokojná atmosféra
8,3%
20,7%
Mystický
8,3%
8,2%
Nostalgický
8,3%
4,4%
Romantický
25,0%
2,2%
Pokojný
33,3%
0,7%
Hravý
0,0%
2,2%
Zemitý
8,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Tajomný
0,0%
50,4%
Pokojný
25,0%
24,4%
Duchovná
16,7%
10,4%
Romantický
25,0%
3,7%
Pokojná
0,0%
5,2%
Kontemplatívny
16,7%
2,2%
Hravý
0,0%
2,2%
Utešujúci
8,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
6,0%
2,0%
Mäkký tieň
24,0%
45,1%
Mierny jas
34,0%
22,8%
Svetlá rovnováha
32,0%
28,7%
Luminózny
4,0%
1,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
16,0%
5,9%
Subtelné tóny farieb
34,0%
64,4%
Vyvážene jemná
16,0%
18,8%
Výrazná prítomnosť farieb
34,0%
9,9%
Sýta farba
0,0%
1,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
30,9%
46,4%
Zemité tóny
40,5%
33,6%
Tmavé tóny
16,7%
8,2%
Pastelové tóny
4,8%
10,0%
Monochromatické
4,8%
0,9%
Prírodné témy
2,4%
0,9%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
14,0%
4,5%
Vyvážené
48,0%
79,2%
Sýte
38,0%
16,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,0%
12,9%
Jemný
32,0%
22,8%
Vyvážený
10,0%
6,4%
Výrazný
14,0%
14,8%
Vyhlásenie
28,0%
43,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
28,0%
16,8%
jemne prepojená paleta
20,0%
14,8%
Vyvážená harmónia
20,0%
44,1%
Silná farebná jednota
26,0%
21,8%
Jednotná paleta
6,0%
2,5%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Maurice Denis v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Tri Múzy
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 600
2 000
1 700
The Annunciation under the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
The Seasons Series September
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Madame de la La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Degas and his model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA LUTTE DE JACOB AVEC L AN…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Landscape with Hooded Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
April
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Procession or Pardon at Per…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Maurice Denis pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
14 900
67,1%
telefóny
6 700
30,2%
tablety
600
2,7%
Aké jazyky používa publikum umelca Maurice Denis?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
poľsky
700
33,3%
anglicky
400
19,0%
japonsky
300
14,3%
arabský
200
9,5%
kórejsky
200
9,5%
rusky
100
4,8%
turecky
100
4,8%
Chinese
100
4,8%
Ako vyzerajú denné návštevy u Maurice Denis a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
št 15 Okt
500
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
200
ne 18 Okt
100
po 19 Okt
100
ut 20 Okt
100
st 21 Okt
500
št 22 Okt
400
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
600
ut 27 Okt
400
st 28 Okt
300
št 29 Okt
200
pi 30 Okt
200
so 31 Okt
200
ne 1 Nov
500
po 2 Nov
400
ut 3 Nov
700
st 4 Nov
1 000
št 5 Nov (predpoveď)
700
pi 6 Nov (predpoveď)
100
so 7 Nov (predpoveď)
200
ne 8 Nov (predpoveď)
400
po 9 Nov (predpoveď)
700
ut 10 Nov (predpoveď)
700
st 11 Nov (predpoveď)
1 100
št 12 Nov (predpoveď)
800
pi 13 Nov (predpoveď)
100
so 14 Nov (predpoveď)
300
ne 15 Nov (predpoveď)
400
po 16 Nov (predpoveď)
800
ut 17 Nov (predpoveď)
900
st 18 Nov (predpoveď)
1 300
št 19 Nov (predpoveď)
900
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
300
ne 22 Nov (predpoveď)
500
po 23 Nov (predpoveď)
900
ut 24 Nov (predpoveď)
900
st 25 Nov (predpoveď)
1 400
Maurice Denis: krátke odpovede
Ktoré dielo od Maurice Denis má najvyššiu sledovanosť?
Tri Múzy: 6 800 návštev, čo predstavuje 34% celkového počtu zobrazení umelca Maurice Denis. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Maurice Denis?
22 200 za posledných dvanástich mesiacov (4 100 na stránke umelca, 18 100 na dielach).
Sledujú ľudia Maurice Denis na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (67%), telefóny (30%) a tablety (3%); pou počítače dominuje s podielom 67%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Maurice Denis?
Áno, Éterický (Atmosféra): 61% návštev z 8% katalógu.