Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Matthias Grünewald na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Matthias Grünewald: čo ukazuje rok návštev
Otrcávanie Krista je najsledovanejším dielom: 11 800 návštev za rok, čo predstavuje 23% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Matthias Grünewald. Nasleduje ich Krížovanie 2 a Altár z Isenheim. Stránka umelca mala 7 600 návštev a jeho diela 43 800: celkom 51 400. Pozornosť vzrástla o 178% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 26 000 návštevami. Návštevníci čítajú v taliansky (29%), nemecky (16%) a portugalsky (13%). Zástupcovia pochádzajú z Taliansko (29%), Nemecko (16%) a Španielsko (6%). Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (71%), telefóny (26%) a tablety (4%). Uprednostňujú Mäkký tieň (Luminancia): 63% návštev oproti 28% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Matthias Grünewald
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Matthias Grünewald.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
300
Júl 2026
2 500
23 500
Aug 2026
500
6 100
Sep 2026
1 500
3 400
Okt 2026
3 100
10 500
Kedy sú vystavené diela umelca Matthias Grünewald?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Matthias Grünewald?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
68,3%
84,2%
Pokojná atmosféra
17,1%
6,3%
Éterický
0,0%
2,8%
Mystický
7,3%
1,4%
Pokojný
4,9%
1,4%
Nostalgický
0,0%
1,6%
Romantický
2,4%
1,2%
Elegantný
0,0%
1,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Zúfalý a vážny
12,2%
44,5%
Duchovná
29,3%
15,8%
Melancholický
17,1%
16,4%
Tajomný
0,0%
8,9%
Kontemplatívny
17,1%
7,1%
Dramatický
12,2%
4,0%
Romantický
2,4%
0,8%
Napätý
7,3%
0,4%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
14,0%
11,7%
Mäkký tieň
28,0%
62,7%
Mierny jas
22,0%
12,9%
Svetlá rovnováha
18,0%
6,2%
Luminózny
18,0%
6,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,0%
9,4%
Subtelné tóny farieb
34,0%
52,5%
Vyvážene jemná
38,0%
30,0%
Výrazná prítomnosť farieb
10,0%
8,1%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
55,1%
80,7%
Neutrálne tóny
28,6%
9,8%
Tmavé tóny
8,2%
8,1%
Pastelové tóny
8,2%
1,2%
Monochromatické
0,0%
0,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
12,0%
9,2%
Vyvážené
68,0%
79,0%
Sýte
20,0%
11,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
2,0%
2,7%
Jemný
10,0%
4,2%
Vyvážený
6,0%
1,9%
Výrazný
18,0%
12,1%
Vyhlásenie
64,0%
79,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
2,0%
2,3%
jemne prepojená paleta
10,0%
9,2%
Vyvážená harmónia
6,0%
4,0%
Silná farebná jednota
42,0%
70,6%
Jednotná paleta
40,0%
13,9%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Matthias Grünewald podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Altár z Isenheim
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 500
200
500
Otrcávanie Krista
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
2 300
1 300
4 600
Benefaktor s vtákom
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
0
100
Krížovanie 2
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
700
200
600
Schôdzka svätého Erasma a s…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
500
The Temptation of St Antony…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
Isenheim Altarpiece (first…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Temptation of St Anthon…
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
200
200
The Crucifixion (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aký je podiel zariadení v rámci publika Matthias Grünewald?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
36 300
70,6%
telefóny
13 200
25,7%
tablety
1 900
3,7%
V akých jazykoch je Matthias Grünewald sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
taliansky
900
29,0%
nemecky
500
16,1%
portugalsky
400
12,9%
anglicky
300
9,7%
španielsky
300
9,7%
arabský
100
3,2%
grécky
100
3,2%
maďarsky
100
3,2%
holandsky
100
3,2%
poľsky
100
3,2%
Koľko návštev za deň má Matthias Grünewald a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
so 17 Okt
900
ne 18 Okt
1 200
po 19 Okt
1 400
ut 20 Okt
600
st 21 Okt
1 200
št 22 Okt
1 100
pi 23 Okt
200
so 24 Okt
1 200
ne 25 Okt
600
po 26 Okt
600
ut 27 Okt
1 000
st 28 Okt
300
št 29 Okt
900
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
1 000
ne 1 Nov
500
po 2 Nov
400
ut 3 Nov
500
st 4 Nov
1 200
št 5 Nov
400
pi 6 Nov
600
so 7 Nov (predpoveď)
700
ne 8 Nov (predpoveď)
500
po 9 Nov (predpoveď)
600
ut 10 Nov (predpoveď)
500
st 11 Nov (predpoveď)
600
št 12 Nov (predpoveď)
600
pi 13 Nov (predpoveď)
200
so 14 Nov (predpoveď)
600
ne 15 Nov (predpoveď)
400
po 16 Nov (predpoveď)
500
ut 17 Nov (predpoveď)
400
st 18 Nov (predpoveď)
500
št 19 Nov (predpoveď)
500
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
500
ne 22 Nov (predpoveď)
300
po 23 Nov (predpoveď)
400
ut 24 Nov (predpoveď)
300
st 25 Nov (predpoveď)
400
št 26 Nov (predpoveď)
400
pi 27 Nov (predpoveď)
100
Čo sa ľudia pýtajú o Matthias Grünewald
Ktoré dielo umelca Matthias Grünewald má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je Otrcávanie Krista s 11 800 návštevami, čo predstavuje 23% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Matthias Grünewald na OriginalUniqueArt.com?
51 400 návštev za dvanásť mesiacov: 7 600 na stránke umelca, 43 800 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Matthias Grünewald?
Publikum pochádza z pou počítače (71%), telefóny (26%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 71% návštev.
Aké jazyky používajú fanúšikovia umelca Matthias Grünewald?
taliansky (29%), nemecky (16%) a portugalsky (13%); taliansky predstavuje 29%.
Aké diela Matthias Grünewald zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Mäkký tieň (Luminancia) získavajú 63% návštev pri 28% katalógu.