Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Martin Munkácsi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Martin Munkácsi: čo ukazuje rok návštev
Four Boys at Lake Tanganyika je najsledovanejším dielom: 1 200 návštev za rok, čo predstavuje 44% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Martin Munkácsi. Nasleduje ich Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine a Jumping a Puddle. Stránka umelca mala 900 návštev a jeho diela 2 000: celkom 2 900. Pozornosť vzrástla o 33% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Aug 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 100 návštevami. Uprednostňujú Mierny jas (Luminancia): 59% návštev oproti 36% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Martin Munkácsi
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Martin Munkácsi.
-
1
Four Boys at Lake Tanganyika, 1930
1 200 návštev · 44,4%
-
2
Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine, 1929
400 návštev · 14,8%
-
3
Jumping a Puddle, 1934
300 návštev · 11,1%
-
4
Bathing Beauties, Berlin, 1929
200 návštev · 7,4%
-
5
New York World's Fair, Harper's Bazaar, 1938
100 návštev · 3,7%
-
6
Lucile Brokaw, Harper's Bazaar, 1933
100 návštev · 3,7%
-
7
Harpers Bazaar Halston, 1962
100 návštev · 3,7%
-
8
Cheese Market, Holland, 1932
100 návštev · 3,7%
-
9
Having Fun at Breakfast, Berlin, 1933
100 návštev · 3,7%
-
10
Woman in Rowboat, 1928
100 návštev · 3,7%
Kedy ľudia navštevujú stránku Martin Munkácsi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 200 | 900 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
| Okt 2026 | 400 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Martin Munkácsi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Martin Munkácsi?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 11,1% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 13,9% | 0,0% |
| Mierny jas | 36,1% | 59,3% |
| Svetlá rovnováha | 27,8% | 22,2% |
| Luminózny | 11,1% | 18,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 91,7% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 91,7% | 100,0% |
| Vyvážené | 8,3% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,6% | 0,0% |
| Jemný | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 0,0% |
| Výrazný | 13,9% | 18,5% |
| Vyhlásenie | 63,9% | 81,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,3% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 16,7% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 75,0% | 77,8% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Martin Munkácsi podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jumping a Puddle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York World's Fair, Harp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Woman in Rowboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Footballers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bedouin Egypt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Fox Terrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eva Szaplone in a Rumbleseat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovely Autumn the Last Warm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 0 |
| German Army Marches Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Martin Munkácsi sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 60,0% |
| francúzsky | 200 | 40,0% |
Koľko návštev za deň má Martin Munkácsi a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 300 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 300 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 200 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 100 |
Čo sa ľudia pýtajú o Martin Munkácsi
Ktoré dielo umelca Martin Munkácsi má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Four Boys at Lake Tanganyika s 1 200 návštevami, čo predstavuje 44% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Martin Munkácsi na OriginalUniqueArt.com?
- 2 900 návštev za dvanásť mesiacov: 900 na stránke umelca, 2 000 na dielach.
Aké diela Martin Munkácsi zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Mierny jas (Luminancia) získavajú 59% návštev pri 36% katalógu.