Marie Laurencinová Kto nás sleduje

1883 – 1956

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marie Laurencinová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Marie Laurencinová: prehľad o návštevníkoch

Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) priťahuje najviac pozornosti: 1 000 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení umelca Marie Laurencinová na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje L'éventail (1911) a La Barque (1920) Marie Laurencinová si vyhážadali 10 500 návštev: 3 200 na stránke umelca a 7 300 pri jednotlivých dielach. V poslednej dobe menej záujmov: počet návštev klesol o 7% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 5 200 návštevami. Publikum sleduje na pou počítače (58%), telefóny (36%) a tablety (6%). Publikum sa skлоňuje k Neutrálne tóny (Paleta farieb): 88% návštev pre 70% umeleckého katalógu umelca.

10 diel umelca Marie Laurencinová, ktoré priťahujú najviac pozornosti

Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Marie Laurencinová, od prvého miesta.

  1. Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 000 návštev · 11,8%
  2. L'éventail (1911) 2 L'éventail (1911) 400 návštev · 4,7%
  3. La Barque (1920) 3 La Barque (1920) 400 návštev · 4,7%
  4. La femme-cheval (1918) 4 La femme-cheval (1918) 400 návštev · 4,7%
  5. La vie au château (1925) 5 La vie au château (1925) 400 návštev · 4,7%
  6. La jeune fille au palmier (1915) 6 La jeune fille au palmier (1915) 300 návštev · 3,5%
  7. Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 7 Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 300 návštev · 3,5%
  8. Autoportrait au chapeau (1927) 8 Autoportrait au chapeau (1927) 300 návštev · 3,5%
  9. Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 9 Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 300 návštev · 3,5%
  10. La Liseuse (1913) 10 La Liseuse (1913) 300 návštev · 3,5%

Koľko ľudí sleduje Marie Laurencinová každý mesiac?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Pozrite si čísla
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 20269004 300
Aug 20261 3001 400
Sep 20261 0001 500

Ako často sa ogliadajú diela umelca Marie Laurencinová?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ktoré diela umelca Marie Laurencinová lákajú každý mesiac najviac očí?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Pozrite si čísla
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
La jeune fille au palmier (…00000000030000
Corbeille de Fruits (1908)000000000000
Femme au turban (1922)000000000000
Autoportrait (1905)000000000000
Le cheval noir ou La promen…000000000000
Paysage (1905)000000000000
Jean royère (1908)000000000000
The Amazon000000000000
La Femme au chapeau à plume…00000000010000
Tête de Jeune Fille (1909)000000000000

Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Marie Laurencinová?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Pozrite si čísla
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače6 10058,1%
telefóny3 80036,2%
tablety6005,7%

V akých jazykoch sleduje Marie Laurencinová?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Pozrite si čísla
JazykNávštevyZdieľať
francúzsky80061,5%
španielsky20015,4%
dánsky1007,7%
kórejsky1007,7%
Chinese1007,7%

Koľko ľudí sleduje Marie Laurencinová denne a aké sú očakávané výsledky?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Pozrite si čísla
DeňNávštevy
ut 22 Sep0
st 23 Sep200
št 24 Sep300
pi 25 Sep100
so 26 Sep200
ne 27 Sep200
po 28 Sep400
ut 29 Sep100
st 30 Sep0
št 1 Okt0
pi 2 Okt1 000
so 3 Okt0
ne 4 Okt300
po 5 Okt0
ut 6 Okt0
st 7 Okt400
št 8 Okt200
pi 9 Okt400
so 10 Okt700
ne 11 Okt100
po 12 Okt300
ut 13 Okt (predpoveď)0
st 14 Okt (predpoveď)300
št 15 Okt (predpoveď)200
pi 16 Okt (predpoveď)700
so 17 Okt (predpoveď)400
ne 18 Okt (predpoveď)300
po 19 Okt (predpoveď)300
ut 20 Okt (predpoveď)100
st 21 Okt (predpoveď)300
št 22 Okt (predpoveď)300
pi 23 Okt (predpoveď)800
so 24 Okt (predpoveď)500
ne 25 Okt (predpoveď)300
po 26 Okt (predpoveď)400
ut 27 Okt (predpoveď)100
st 28 Okt (predpoveď)400
št 29 Okt (predpoveď)300
pi 30 Okt (predpoveď)900
so 31 Okt (predpoveď)500
ne 1 Nov (predpoveď)400
po 2 Nov (predpoveď)400

Otázky o Marie Laurencinová

Ktoré diela umelca Marie Laurencinová priamattavajú najväčšiu pozornosť?

Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), s 1 000 návštevami (12% všetkých zobrazení umelca Marie Laurencinová). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.

Koľko ľudí sleduje Marie Laurencinová na OriginalUniqueArt.com?

10 500 návštev za dvanásť mesiacov: 3 200 na stránke umelca a 7 300 pri jednotlivých dielach.

Na akých zariadeniach ľudia sledujú Marie Laurencinová?

Ľudia sledujú Marie Laurencinová na pou počítače (58%), telefóny (36%) a tablety (6%); pou počítače predstavujú 58% návštev.

Aké diela od Marie Laurencinová ľudia preferujú?

Neutrálne tóny (Paleta farieb): 88% návštev oproti 70% v katalógu.