Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marianne North na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Marianne North: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Cesta motýľov cez les Gongo, Brazília: 1 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 1% celkových zobrazení umelca Marianne North. Potom Výhľad záhradného pavilónu Brisbane, Queensland a List leaves, kvety a plody posvätného lotosu na Jave. Spolu 208 200 návštev: 18 900 na stránke umelca, 189 300 na dielach. Publikum rastie: o 62% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 149 900 návštevami. Jazyky publika: anglicky (28%), Chinese (14%) a nemecky (10%). Pôvodné krajiny publika: Spojené štáty americké (13%), Bulharsko (10%) a Nemecko (10%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (90%), telefóny (8%) a tablety (1%). Jeden vkus vyniká: Pokojný (Atmosféra) získava 48% návštev pri zdanene malom zastúpení 32% katalógu.
Marianne North: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Marianne North na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Marianne North?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
10 600
Júl 2026
2 600
147 300
Aug 2026
1 100
6 100
Sep 2026
7 300
8 100
Okt 2026
7 700
17 200
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Marianne North?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Marianne North?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
32,0%
48,4%
Pokojná atmosféra
38,0%
34,4%
Prírodný
16,0%
8,5%
Zemitý
2,0%
3,4%
Nostalgický
4,0%
1,7%
Romantický
8,0%
1,5%
Elegantný
0,0%
0,8%
Dramatické
0,0%
0,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
56,0%
68,9%
Pokojná
20,0%
16,7%
Radostný
10,0%
3,9%
Kontemplatívny
6,0%
3,0%
Duchovná
4,0%
2,4%
Nostalgický
0,0%
1,5%
Romantický
4,0%
1,0%
Energický
0,0%
1,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
3,0%
Mäkký tieň
20,0%
27,9%
Mierny jas
52,0%
46,2%
Svetlá rovnováha
28,0%
21,4%
Luminózny
0,0%
1,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
4,0%
12,1%
Subtelné tóny farieb
42,0%
27,0%
Vyvážene jemná
36,0%
43,5%
Výrazná prítomnosť farieb
18,0%
17,4%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
61,1%
49,8%
Tmavé tóny
25,0%
27,8%
Zemité tóny
13,9%
19,3%
Prírodné témy
0,0%
2,4%
Pastelové tóny
0,0%
0,4%
Monochromatické
0,0%
0,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
2,0%
7,5%
Vyvážené
80,0%
70,2%
Sýte
18,0%
22,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
4,0%
8,7%
Jemný
26,0%
27,6%
Vyvážený
14,0%
15,1%
Výrazný
26,0%
29,8%
Vyhlásenie
30,0%
18,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
36,0%
32,7%
jemne prepojená paleta
18,0%
19,6%
Vyvážená harmónia
18,0%
19,4%
Silná farebná jednota
28,0%
27,5%
Jednotná paleta
0,0%
0,9%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Marianne North v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Cesta motýľov cez les Gongo…
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
500
Kompozícia kvetov z Olivove…
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
0
Niektoré divoké kvety z Qui…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
400
100
Old Banyan Trees at Buitenz…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
0
List leaves, kvety a plody…
0
0
0
0
0
0
0
100
300
200
100
200
Blauwater, Pasoeroewan, Java
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
100
West Australian Shrubby Veg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
Výhľad záhradného pavilónu…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
0
100
300
Divé ananáse a Stevensonia…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
0
Jesenné tóny pri Niágara
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Marianne North pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
187 700
90,2%
telefóny
17 400
8,4%
tablety
3 100
1,5%
Aké jazyky používa publikum umelca Marianne North?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
2 000
28,2%
Chinese
1 000
14,1%
nemecky
700
9,9%
bulharsky
600
8,5%
taliansky
500
7,0%
japonsky
500
7,0%
španielsky
400
5,6%
kórejsky
400
5,6%
francúzsky
300
4,2%
litovsky
200
2,8%
Ako vyzerajú denné návštevy u Marianne North a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
4 300
so 17 Okt
200
ne 18 Okt
800
po 19 Okt
1 700
ut 20 Okt
700
st 21 Okt
1 000
št 22 Okt
700
pi 23 Okt
1 200
so 24 Okt
1 100
ne 25 Okt
500
po 26 Okt
1 500
ut 27 Okt
1 700
st 28 Okt
1 000
št 29 Okt
300
pi 30 Okt
600
so 31 Okt
5 900
ne 1 Nov
1 300
po 2 Nov
700
ut 3 Nov
700
st 4 Nov
300
št 5 Nov
1 700
pi 6 Nov (predpoveď)
2 600
so 7 Nov (predpoveď)
3 100
ne 8 Nov (predpoveď)
1 100
po 9 Nov (predpoveď)
1 700
ut 10 Nov (predpoveď)
1 300
st 11 Nov (predpoveď)
1 000
št 12 Nov (predpoveď)
1 200
pi 13 Nov (predpoveď)
2 800
so 14 Nov (predpoveď)
3 300
ne 15 Nov (predpoveď)
1 200
po 16 Nov (predpoveď)
1 800
ut 17 Nov (predpoveď)
1 400
st 18 Nov (predpoveď)
1 000
št 19 Nov (predpoveď)
1 200
pi 20 Nov (predpoveď)
2 900
so 21 Nov (predpoveď)
3 400
ne 22 Nov (predpoveď)
1 200
po 23 Nov (predpoveď)
1 800
ut 24 Nov (predpoveď)
1 500
st 25 Nov (predpoveď)
1 100
št 26 Nov (predpoveď)
1 300
Marianne North: krátke odpovede
Ktoré dielo od Marianne North má najvyššiu sledovanosť?
Cesta motýľov cez les Gongo, Brazília: 1 700 návštev, čo predstavuje 1% celkového počtu zobrazení umelca Marianne North. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Marianne North?
208 200 za posledných dvanástich mesiacov (18 900 na stránke umelca, 189 300 na dielach).
Sledujú ľudia Marianne North na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (90%), telefóny (8%) a tablety (1%); pou počítače dominuje s podielom 90%.
Sleduje Marianne North niekoľko jazykov?
Áno: anglicky (28%), Chinese (14%) a nemecky (10%). Na čele je anglicky s podielom 28%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Marianne North?
Áno, Pokojný (Atmosféra): 48% návštev z 32% katalógu.