Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marcel Duchamp na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Marcel Duchamp: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Nude Descending a Staircase, No.2: 8 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% celkových zobrazení umelca Marcel Duchamp. Potom L.H.O.O.Q., Monalisa s perukou a Fontána. Spolu 97 200 návštev: 70 600 na stránke umelca, 26 600 na dielach. Publikum rastie: o 48% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Okt 2026 s 32 800 návštevami. Jazyky publika: anglicky (21%), taliansky (18%) a španielsky (14%). Pôvodné krajiny publika: Taliansko (22%), Španielsko (9%) a Spojené štáty americké (7%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (48%), telefóny (47%) a tablety (5%). Jeden vkus vyniká: Mierny jas (Luminancia) získava 41% návštev pri zdanene malom zastúpení 22% katalógu.
Marcel Duchamp: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Marcel Duchamp na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Marcel Duchamp?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
200
Júl 2026
9 100
17 900
Aug 2026
10 300
4 400
Sep 2026
20 900
1 200
Okt 2026
29 900
2 900
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Marcel Duchamp?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Marcel Duchamp?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
10,9%
22,5%
Minimalistický
26,1%
12,8%
Dramatické
10,9%
13,3%
Minimalistický
6,5%
11,1%
Pokojná atmosféra
21,7%
8,8%
Výrazné
4,3%
8,5%
Pokojný
4,3%
6,6%
Nostalgický
0,0%
5,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
61,7%
54,7%
Tajomný
8,5%
20,0%
Melancholický
10,6%
8,2%
Dramatický
2,1%
8,5%
Romantický
0,0%
3,1%
Pokojná
4,3%
2,7%
Hravý
2,1%
1,2%
Napätý
4,3%
0,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
14,0%
8,8%
Mäkký tieň
18,0%
30,5%
Mierny jas
22,0%
40,9%
Svetlá rovnováha
20,0%
8,6%
Luminózny
26,0%
11,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
48,0%
42,8%
Subtelné tóny farieb
18,0%
16,5%
Vyvážene jemná
16,0%
22,2%
Výrazná prítomnosť farieb
16,0%
18,2%
Sýta farba
2,0%
0,2%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
24,4%
42,6%
Neutrálne tóny
36,6%
29,2%
Tmavé tóny
14,6%
20,8%
Monochromatické
9,8%
3,2%
Pastelové tóny
12,2%
2,6%
Prírodné témy
0,0%
1,3%
Metalické tóny
2,4%
0,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
44,0%
42,5%
Vyvážené
30,0%
33,5%
Sýte
26,0%
24,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,0%
8,5%
Jemný
16,0%
9,0%
Vyvážený
8,0%
3,6%
Výrazný
6,0%
12,4%
Vyhlásenie
54,0%
66,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
20,0%
24,3%
jemne prepojená paleta
6,0%
6,6%
Vyvážená harmónia
10,0%
5,4%
Silná farebná jednota
24,0%
37,4%
Jednotná paleta
40,0%
26,3%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Marcel Duchamp v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Nude Descending a Staircase…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
100
800
Smutný mladý muž v rýchlado…
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
100
Given: 1. The Waterfall, 2.…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
200
Fontána
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
0
0
Rrose Sélavy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Chess Players
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
100
L.H.O.O.Q., Monalisa s peru…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
400
500
0
Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
The Bride Stripped Bare by…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Vesta pre Benjamina Pereta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Marcel Duchamp pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
46 500
47,8%
telefóny
45 800
47,1%
tablety
4 900
5,0%
Aké jazyky používa publikum umelca Marcel Duchamp?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
5 800
20,7%
taliansky
4 900
17,5%
španielsky
4 000
14,3%
francúzsky
1 700
6,1%
kórejsky
1 300
4,6%
holandsky
1 300
4,6%
portugalsky
1 300
4,6%
nemecky
1 200
4,3%
rusky
1 200
4,3%
švédsky
800
2,9%
Ako vyzerajú denné návštevy u Marcel Duchamp a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ne 11 Okt
1 800
po 12 Okt
2 500
ut 13 Okt
1 900
st 14 Okt
1 400
št 15 Okt
2 100
pi 16 Okt
1 700
so 17 Okt
1 400
ne 18 Okt
1 900
po 19 Okt
2 000
ut 20 Okt
5 000
st 21 Okt
2 900
št 22 Okt
2 200
pi 23 Okt
1 800
so 24 Okt
1 800
ne 25 Okt
1 200
po 26 Okt
2 800
ut 27 Okt
2 700
st 28 Okt
2 800
št 29 Okt
3 500
pi 30 Okt
3 400
so 31 Okt
1 800
ne 1 Nov (predpoveď)
2 100
po 2 Nov (predpoveď)
3 100
ut 3 Nov (predpoveď)
4 000
st 4 Nov (predpoveď)
3 000
št 5 Nov (predpoveď)
3 300
pi 6 Nov (predpoveď)
2 900
so 7 Nov (predpoveď)
2 100
ne 8 Nov (predpoveď)
2 300
po 9 Nov (predpoveď)
3 400
ut 10 Nov (predpoveď)
4 400
st 11 Nov (predpoveď)
3 300
št 12 Nov (predpoveď)
3 600
pi 13 Nov (predpoveď)
3 200
so 14 Nov (predpoveď)
2 300
ne 15 Nov (predpoveď)
2 400
po 16 Nov (predpoveď)
3 600
ut 17 Nov (predpoveď)
4 800
st 18 Nov (predpoveď)
3 500
št 19 Nov (predpoveď)
3 900
pi 20 Nov (predpoveď)
3 400
so 21 Nov (predpoveď)
2 500
Marcel Duchamp: krátke odpovede
Ktoré dielo od Marcel Duchamp má najvyššiu sledovanosť?
Nude Descending a Staircase, No.2: 8 400 návštev, čo predstavuje 10% celkového počtu zobrazení umelca Marcel Duchamp. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Marcel Duchamp?
97 200 za posledných dvanástich mesiacov (70 600 na stránke umelca, 26 600 na dielach).
Sledujú ľudia Marcel Duchamp na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (48%), telefóny (47%) a tablety (5%); pou počítače dominuje s podielom 48%.
Sleduje Marcel Duchamp niekoľko jazykov?
Áno: anglicky (21%), taliansky (18%) a španielsky (14%). Na čele je anglicky s podielom 21%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Marcel Duchamp?
Áno, Mierny jas (Luminancia): 41% návštev z 22% katalógu.