M.F. Husain Publikum a najlepšie diela

1915 – 2011

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca M.F. Husain na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

M.F. Husain: kľúčové údaje

Najsledovanejším dielom je Mother Teresa: 1 000 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 62% celkových zobrazení umelca M.F. Husain. Potom Untitled (Three Horses) a Untitled. Spolu 1 400 návštev: 300 na stránke umelca, 1 100 na dielach. Počet divákov klesá: o 100% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 800 návštevami. Jeden vkus vyniká: Tmavé tóny (Paleta farieb) získava 62% návštev pri zdanene malom zastúpení 10% katalógu.

M.F. Husain: 5 najsledovanejších diel

Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 5 najčítanejších diel umelca M.F. Husain na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.

  1. Mother Teresa 1 Mother Teresa, 1989 1 000 návštev · 62,5%
  2. Untitled (Three Horses) 2 Untitled (Three Horses) 200 návštev · 12,5%
  3. Untitled 3 Untitled 200 návštev · 12,5%
  4. Fanā Baqā 4 Fanā Baqā, 1978 100 návštev · 6,2%
  5. Untitled 5 Untitled 100 návštev · 6,2%

Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca M.F. Husain?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 2026200600
Aug 2026100200
Sep 20260300
Okt 202600

Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca M.F. Husain?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca M.F. Husain v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje
DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Mother Teresa0000000030003000
Untitled000000000000
Fanā Baqā00000000100000
Qāf000000000000
Untitled (Horse)000000000000
Untitled000000000000
Untitled000000000000
Untitled (Woman)000000000000
Untitled (Village Women)000000000000
The Sixth Seal000000000000

Aké jazyky používa publikum umelca M.F. Husain?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť údaje
JazykNávštevyZdieľať
anglicky100100,0%

Ako vyzerajú denné návštevy u M.F. Husain a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje
DeňNávštevy
št 15 Okt0
pi 16 Okt0
so 17 Okt0
ne 18 Okt0
po 19 Okt0
ut 20 Okt0
st 21 Okt0
št 22 Okt0
pi 23 Okt0
so 24 Okt0
ne 25 Okt0
po 26 Okt0
ut 27 Okt0
st 28 Okt0
št 29 Okt0
pi 30 Okt0
so 31 Okt0
ne 1 Nov100
po 2 Nov0
ut 3 Nov0
st 4 Nov100
št 5 Nov (predpoveď)0
pi 6 Nov (predpoveď)0
so 7 Nov (predpoveď)0
ne 8 Nov (predpoveď)100
po 9 Nov (predpoveď)0
ut 10 Nov (predpoveď)0
st 11 Nov (predpoveď)100
št 12 Nov (predpoveď)0
pi 13 Nov (predpoveď)0
so 14 Nov (predpoveď)0
ne 15 Nov (predpoveď)200
po 16 Nov (predpoveď)0
ut 17 Nov (predpoveď)0
st 18 Nov (predpoveď)200
št 19 Nov (predpoveď)0
pi 20 Nov (predpoveď)0
so 21 Nov (predpoveď)0
ne 22 Nov (predpoveď)200
po 23 Nov (predpoveď)0
ut 24 Nov (predpoveď)0
st 25 Nov (predpoveď)200

M.F. Husain: krátke odpovede

Ktoré dielo od M.F. Husain má najvyššiu sledovanosť?

Mother Teresa: 1 000 návštev, čo predstavuje 62% celkového počtu zobrazení umelca M.F. Husain. Zoznam pokračuje až po 5. miesto.

Koľko návštev získava M.F. Husain?

1 400 za posledných dvanástich mesiacov (300 na stránke umelca, 1 100 na dielach).

Preferuje publikum určitý druh tvorby od M.F. Husain?

Áno, Tmavé tóny (Paleta farieb): 62% návštev z 10% katalógu.