Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Lucy Kemp-Welch na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Lucy Kemp-Welch: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Gypsy Horse Drovers: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% celkových zobrazení umelca Lucy Kemp-Welch. Potom The Years at the Spring a Colt Hunting in the New Forest. Spolu 2 600 návštev: 800 na stránke umelca, 1 800 na dielach. Publikum rastie: o 60% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 000 návštevami. Jeden vkus vyniká: Mäkký tieň (Luminancia) získava 50% návštev pri zdanene malom zastúpení 26% katalógu.
Lucy Kemp-Welch: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Lucy Kemp-Welch na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Gypsy Horse Drovers, 1895
500 návštev · 17,9%
-
2
The Years at the Spring
500 návštev · 17,9%
-
3
Colt Hunting in the New Forest, 1897
300 návštev · 10,7%
-
4
Timber Run in the Welsh Hills
200 návštev · 7,1%
-
5
Winter's White Silence, 1924
200 návštev · 7,1%
-
6
The Call, 1937
200 návštev · 7,1%
-
7
Logging in Grizedale Forest
200 návštev · 7,1%
-
8
Sketch of Horse's Head, 1895
100 návštev · 3,6%
-
9
The Riders, 1911
100 návštev · 3,6%
-
10
Toilers, 1886
100 návštev · 3,6%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Lucy Kemp-Welch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
| Okt 2026 | 200 | 600 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Lucy Kemp-Welch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Lucy Kemp-Welch?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 11,4% | 10,7% |
| Mäkký tieň | 25,7% | 50,0% |
| Mierny jas | 54,3% | 39,3% |
| Svetlá rovnováha | 8,6% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,7% | 21,4% |
| Subtelné tóny farieb | 37,1% | 42,9% |
| Vyvážene jemná | 28,6% | 35,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,6% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 52,4% | 70,6% |
| Neutrálne tóny | 28,6% | 29,4% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 0,0% |
| Prírodné témy | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 31,4% | 21,4% |
| Vyvážené | 60,0% | 78,6% |
| Sýte | 8,6% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,7% | 0,0% |
| Jemný | 22,9% | 35,7% |
| Vyvážený | 20,0% | 32,1% |
| Výrazný | 14,3% | 21,4% |
| Vyhlásenie | 37,1% | 10,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,1% | 10,7% |
| jemne prepojená paleta | 2,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,6% | 3,6% |
| Silná farebná jednota | 65,7% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 5,7% | 10,7% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Lucy Kemp-Welch v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Big Guns to the Front | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colt Hunting in the New For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polo, the Great Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Forward the Guns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hill Folk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aristocrats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Gypsy Horse Drovers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Toilers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Foam Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Lucy Kemp-Welch?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Lucy Kemp-Welch a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 300 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Lucy Kemp-Welch: krátke odpovede
Ktoré dielo od Lucy Kemp-Welch má najvyššiu sledovanosť?
- Gypsy Horse Drovers: 500 návštev, čo predstavuje 18% celkového počtu zobrazení umelca Lucy Kemp-Welch. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Lucy Kemp-Welch?
- 2 600 za posledných dvanástich mesiacov (800 na stránke umelca, 1 800 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Lucy Kemp-Welch?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 50% návštev z 26% katalógu.