Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Lucas Velázquez na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Lucas Velázquez: čo ukazuje rok návštev
La Fusillade El Fusilamiento je najsledovanejším dielom: 400 návštev za rok, čo predstavuje 36% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Lucas Velázquez. Nasleduje ich Condemned by the Inquisition a La Diligence sous l'orage La Diligencia bajo la tormenta. Stránka umelca mala 400 návštev a jeho diela 900: celkom 1 300. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 700 návštevami. Uprednostňujú Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 45% návštev oproti 6% v katalógu.
8 najsledovanejších diel umelca Lucas Velázquez
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Lucas Velázquez.
-
1
La Fusillade El Fusilamiento
400 návštev · 36,4%
-
2
Condemned by the Inquisition
100 návštev · 9,1%
-
3
La Diligence sous l'orage La Diligencia bajo la tormenta
100 návštev · 9,1%
-
4
Vue d'un estuaire avec des pêcheurs et un château imaginaire
100 návštev · 9,1%
-
5
A Scene of Exorcism
100 návštev · 9,1%
-
6
Masquerade
100 návštev · 9,1%
-
7
The Garrotte
100 návštev · 9,1%
-
8
Inquisition Scene
100 návštev · 9,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Lucas Velázquez?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Lucas Velázquez?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Lucas Velázquez?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 51,1% | 63,6% |
| Mäkký tieň | 27,7% | 27,3% |
| Mierny jas | 12,8% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 8,5% | 9,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 51,1% | 54,5% |
| Subtelné tóny farieb | 29,8% | 27,3% |
| Vyvážene jemná | 12,8% | 18,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,4% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 74,2% | 90,0% |
| Neutrálne tóny | 16,1% | 10,0% |
| Tmavé tóny | 9,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 61,7% | 63,6% |
| Vyvážené | 25,5% | 18,2% |
| Sýte | 12,8% | 18,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,8% | 36,4% |
| Jemný | 17,0% | 9,1% |
| Vyvážený | 14,9% | 0,0% |
| Výrazný | 25,5% | 18,2% |
| Vyhlásenie | 29,8% | 36,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,0% | 9,1% |
| jemne prepojená paleta | 10,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 6,4% | 45,5% |
| Silná farebná jednota | 46,8% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 19,1% | 9,1% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Lucas Velázquez podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| This Is What Is Called Read… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mariano Goya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegorical caprice. The Av… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Communion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Round or the Eve of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rosary of Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inside Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manolito Guasquez and the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Lucas Velázquez sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 700 | 87,5% |
| španielsky | 100 | 12,5% |
Koľko návštev za deň má Lucas Velázquez a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 500 |
| št 5 Nov | 600 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 700 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 900 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 800 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 1 200 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 1 000 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 1 400 |
Čo sa ľudia pýtajú o Lucas Velázquez
Ktoré dielo umelca Lucas Velázquez má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je La Fusillade El Fusilamiento s 400 návštevami, čo predstavuje 36% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 8 diel.
Aké je publikum Lucas Velázquez na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca, 900 na dielach.
Aké diela Lucas Velázquez zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) získavajú 45% návštev pri 6% katalógu.