Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Louise Bourgeois na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Louise Bourgeois: čo ukazuje rok návštev
I am looking for Mothers je najsledovanejším dielom: 1 700 návštev za rok, čo predstavuje 16% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Louise Bourgeois. Nasleduje ich The destruction of the father a Maman. Stránka umelca mala 4 700 návštev a jeho diela 5 900: celkom 10 600. Pozornosť vzrástla o 106% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 5 200 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (74%) a telefóny (26%). Uprednostňujú Tmavý (Luminancia): 31% návštev oproti 12% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Louise Bourgeois
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Louise Bourgeois.
-
1
I am looking for Mothers, 2007
1 700 návštev · 16,5%
-
2
The destruction of the father, 1974
1 300 návštev · 12,6%
-
3
Maman, 1960
500 návštev · 4,9%
-
4
Precious Liquid, 1992
300 návštev · 2,9%
-
5
Spider, 1997
300 návštev · 2,9%
-
6
Girl with Hair, 2007
300 návštev · 2,9%
-
7
Cell (Choisy), 1993
300 návštev · 2,9%
-
8
Woman-House, 1947
200 návštev · 1,9%
-
9
When I Was Young, 2008
200 návštev · 1,9%
-
10
Untitled (15), 2002
200 návštev · 1,9%
Kedy ľudia navštevujú stránku Louise Bourgeois?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 1 200 | 4 000 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 800 | 800 |
| Okt 2026 | 2 500 | 800 |
Kedy sú vystavené diela umelca Louise Bourgeois?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Louise Bourgeois?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,0% | 31,1% |
| Mäkký tieň | 16,0% | 10,7% |
| Mierny jas | 22,0% | 17,5% |
| Svetlá rovnováha | 26,0% | 11,7% |
| Luminózny | 24,0% | 29,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 62,0% | 60,2% |
| Subtelné tóny farieb | 12,0% | 9,7% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 7,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 21,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 1,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 59,5% | 28,6% |
| Tmavé tóny | 8,1% | 26,2% |
| Zemité tóny | 18,9% | 20,2% |
| Pastelové tóny | 5,4% | 21,4% |
| Monochromatické | 8,1% | 3,6% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 54,0% | 41,8% |
| Vyvážené | 34,0% | 38,8% |
| Sýte | 12,0% | 19,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,0% | 30,1% |
| Jemný | 14,0% | 6,8% |
| Vyvážený | 6,0% | 7,8% |
| Výrazný | 14,0% | 23,3% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 32,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 12,6% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 5,8% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 16,5% |
| Silná farebná jednota | 22,0% | 39,8% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 25,2% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Louise Bourgeois podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (plate 2) from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Maman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Untitled (plate 5) from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fragile Goddess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Precious Liquid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Couple IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| When I Was Young | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Take Me Right Back to the T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel zariadení v rámci publika Louise Bourgeois?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 7 800 | 73,6% |
| telefóny | 2 800 | 26,4% |
V akých jazykoch je Louise Bourgeois sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 900 | 33,3% |
| francúzsky | 400 | 14,8% |
| taliansky | 400 | 14,8% |
| švédsky | 300 | 11,1% |
| česky | 200 | 7,4% |
| anglicky | 100 | 3,7% |
| španielsky | 100 | 3,7% |
| maďarsky | 100 | 3,7% |
| holandsky | 100 | 3,7% |
| Chinese | 100 | 3,7% |
Koľko návštev za deň má Louise Bourgeois a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 400 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 400 |
| ut 20 Okt | 700 |
| st 21 Okt | 400 |
| št 22 Okt | 300 |
| pi 23 Okt | 300 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 200 |
| po 26 Okt | 300 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 200 |
| pi 30 Okt | 300 |
| so 31 Okt | 900 |
| ne 1 Nov | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 400 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 400 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 500 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 300 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 500 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 500 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 500 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 600 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 400 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 600 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 500 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 600 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 400 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 700 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 500 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 700 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 300 |
Čo sa ľudia pýtajú o Louise Bourgeois
Ktoré dielo umelca Louise Bourgeois má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je I am looking for Mothers s 1 700 návštevami, čo predstavuje 16% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Louise Bourgeois na OriginalUniqueArt.com?
- 10 600 návštev za dvanásť mesiacov: 4 700 na stránke umelca, 5 900 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Louise Bourgeois?
- Publikum pochádza z pou počítače (74%) a telefóny (26%); pou počítače predstavuje 74% návštev.
Aké diela Louise Bourgeois zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Tmavý (Luminancia) získavajú 31% návštev pri 12% katalógu.