Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Lothar Von Seebach na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Lothar Von Seebach: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Forêt en hiver: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 19% celkových zobrazení umelca Lothar Von Seebach. Potom Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) a Ziegelbrücke, Strasbourg. Spolu 2 800 návštev: 1 100 na stránke umelca, 1 700 na dielach. Počet divákov klesá: o 57% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 500 návštevami. Jeden vkus vyniká: Pokojný (Atmosféra) získava 67% návštev pri zdanene malom zastúpení 20% katalógu.
Lothar Von Seebach: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Lothar Von Seebach na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Lothar Von Seebach?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
1 000
Aug 2026
200
100
Sep 2026
200
500
Okt 2026
200
100
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Lothar Von Seebach?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Lothar Von Seebach?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Zemitý
60,0%
33,3%
Pokojný
20,0%
66,7%
Nostalgický
20,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
20,0%
66,7%
Zúfalý a vážny
40,0%
33,3%
Energický
20,0%
0,0%
Kontemplatívny
20,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
24,0%
4,8%
Mäkký tieň
24,0%
47,6%
Mierny jas
38,0%
38,1%
Svetlá rovnováha
10,0%
4,8%
Luminózny
4,0%
4,8%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
28,0%
23,8%
Subtelné tóny farieb
24,0%
14,3%
Vyvážene jemná
34,0%
61,9%
Výrazná prítomnosť farieb
14,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
64,3%
72,2%
Neutrálne tóny
16,7%
16,7%
Tmavé tóny
14,3%
11,1%
Pastelové tóny
4,8%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
38,0%
23,8%
Vyvážené
46,0%
76,2%
Sýte
16,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
4,0%
0,0%
Jemný
18,0%
23,8%
Vyvážený
10,0%
9,5%
Výrazný
18,0%
4,8%
Vyhlásenie
50,0%
61,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
2,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
14,0%
9,5%
Vyvážená harmónia
6,0%
4,8%
Silná farebná jednota
44,0%
61,9%
Jednotná paleta
34,0%
23,8%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Lothar Von Seebach v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Marchand à la jambe de bois…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Forêt en hiver
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
The Stonemasons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Old Men's Home in Saint-Marc
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Adam and Eve
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young Woman by a River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La rue de la Douane à Stras…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Manchon noir
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Adam et Eve
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nu couché
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používa publikum umelca Lothar Von Seebach?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
200
66,7%
dánsky
100
33,3%
Ako vyzerajú denné návštevy u Lothar Von Seebach a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
100
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
200
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
200
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
100
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
200
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
100
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
200
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
100
Lothar Von Seebach: krátke odpovede
Ktoré dielo od Lothar Von Seebach má najvyššiu sledovanosť?
Forêt en hiver: 400 návštev, čo predstavuje 19% celkového počtu zobrazení umelca Lothar Von Seebach. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Lothar Von Seebach?
2 800 za posledných dvanástich mesiacov (1 100 na stránke umelca, 1 700 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Lothar Von Seebach?
Áno, Pokojný (Atmosféra): 67% návštev z 20% katalógu.