Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Laurent De La Hyre na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Laurent De La Hyre: prehľad o návštevníkoch
The Children of Bethel Mourned by their Mothers priťahuje najviac pozornosti: 300 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 19% všetkých zobrazení umelca Laurent De La Hyre na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Laban Searching Jacob's Bagagge for the Stolen Idols a Hyre laurent de la landscape with shepherds watering their flocks Laurent De La Hyre si vyhážadali 1 300 návštev: 500 na stránke umelca a 800 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 900 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 62% návštev pre 32% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Laurent De La Hyre, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Laurent De La Hyre, od prvého miesta.
Koľko ľudí sleduje Laurent De La Hyre každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
400
500
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
200
Ako často sa ogliadajú diela umelca Laurent De La Hyre?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Laurent De La Hyre?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
57,1%
50,0%
Elegantný
21,4%
30,0%
Pokojná atmosféra
14,3%
20,0%
Pokojný
7,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
14,3%
20,0%
Výrazný
21,4%
10,0%
Zúfalý a vážny
7,1%
30,0%
Pokojný
14,3%
10,0%
Pokojná
7,1%
10,0%
Kontemplatívny
7,1%
10,0%
Duchovná
7,1%
10,0%
Napätý
14,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
17,9%
18,8%
Mäkký tieň
57,1%
37,5%
Mierny jas
25,0%
43,8%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
17,9%
12,5%
Subtelné tóny farieb
32,1%
62,5%
Vyvážene jemná
35,7%
18,8%
Výrazná prítomnosť farieb
14,3%
6,2%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
28,6%
43,8%
Vyvážené
57,1%
50,0%
Sýte
14,3%
6,2%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
3,6%
0,0%
Jemný
10,7%
6,2%
Vyvážený
14,3%
12,5%
Výrazný
17,9%
6,2%
Vyhlásenie
53,6%
75,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
7,1%
12,5%
jemne prepojená paleta
3,6%
12,5%
Vyvážená harmónia
7,1%
0,0%
Silná farebná jednota
75,0%
68,8%
Jednotná paleta
7,1%
6,2%
Ktoré diela umelca Laurent De La Hyre lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Laban Searching Jacob's Bag…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mercury Takes Bacchus to be…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Christ The Judge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St John of Matha, Founder o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cyrus Announcing to Araspas…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegory of the Regency
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegorical Figure of Gramm…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Jesus Appearing to the Thre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cornelia Rejecting the Crow…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cornelia Refusses the Crown…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sleduje Laurent De La Hyre?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
česky
100
50,0%
švédsky
100
50,0%
Koľko ľudí sleduje Laurent De La Hyre denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
0
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
100
so 26 Sep
100
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
100
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
100
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
100
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
200
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
100
ut 13 Okt (predpoveď)
0
st 14 Okt (predpoveď)
200
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
200
so 17 Okt (predpoveď)
100
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
200
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
200
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
100
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
200
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
200
so 31 Okt (predpoveď)
100
ne 1 Nov (predpoveď)
100
po 2 Nov (predpoveď)
100
Otázky o Laurent De La Hyre
Ktoré diela umelca Laurent De La Hyre priamattavajú najväčšiu pozornosť?
The Children of Bethel Mourned by their Mothers, s 300 návštevami (19% všetkých zobrazení umelca Laurent De La Hyre). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Laurent De La Hyre na OriginalUniqueArt.com?
1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 800 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Laurent De La Hyre ľudia preferujú?
Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 62% návštev oproti 32% v katalógu.