Laura Knight Publikum a najlepšie diela

1877 – 1970

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Laura Knight na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Laura Knight: kľúčové údaje

Najsledovanejším dielom je Children Swimming: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% celkových zobrazení umelca Laura Knight. Potom Autumn sunlight, sennen cove, cornwall a The Green Sea, Lamorna. Spolu 12 600 návštev: 9 300 na stránke umelca, 3 300 na dielach. Počet divákov klesá: o 20% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 4 300 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: telefóny (58%), pou počítače (37%) a tablety (5%). Jeden vkus vyniká: Neutrálne tóny (Paleta farieb) získava 30% návštev pri zdanene malom zastúpení 11% katalógu.

Laura Knight: 10 najsledovanejších diel

Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Laura Knight na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.

  1. Children Swimming 1 Children Swimming, 1913 600 návštev · 10,3%
  2. Autumn sunlight, sennen cove, cornwall 2 Autumn sunlight, sennen cove, cornwall 400 návštev · 6,9%
  3. The Green Sea, Lamorna 3 The Green Sea, Lamorna 200 návštev · 3,4%
  4. Two dancers 4 Two dancers 200 návštev · 3,4%
  5. Miss Thompson (Miss Patricia Thompson) 5 Miss Thompson (Miss Patricia Thompson) 200 návštev · 3,4%
  6. Lamorna Birch, and His Daughters 6 Lamorna Birch, and His Daughters 200 návštev · 3,4%
  7. The trick act 7 The trick act 200 návštev · 3,4%
  8. Young gypsies 8 Young gypsies 200 návštev · 3,4%
  9. Dressing room 9 Dressing room 200 návštev · 3,4%
  10. Gypsies on Epsom Downs 10 Gypsies on Epsom Downs 200 návštev · 3,4%

Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Laura Knight?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 20260400
Júl 20261 9002 400
Aug 20263 000400
Sep 20262 400100
Okt 20262 0000

Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Laura Knight?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Laura Knight v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje
DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Untitled (160)000000000000
Ascot finery000000000000
Physical Training at Witley…000000000000
Gypsies at Ascot000000000000
Untitled (328)000000000000
Gypsies, Caravan and Pony00000001000000
Gypsies on Epsom Downs00000000100000
The Green Sea, Lamorna00000000100000
Children Swimming0000000010010000
Ethel bartlett00000000100000

Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Laura Knight pozeral?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť údaje
ZariadenieNávštevyZdieľať
telefóny7 30057,9%
pou počítače4 70037,3%
tablety6004,8%

Aké jazyky používa publikum umelca Laura Knight?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť údaje
JazykNávštevyZdieľať
japonsky1 40056,0%
anglicky30012,0%
francúzsky2008,0%
poľsky2008,0%
portugalsky2008,0%
nemecky1004,0%
kórejsky1004,0%

Ako vyzerajú denné návštevy u Laura Knight a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje
DeňNávštevy
št 15 Okt400
pi 16 Okt0
so 17 Okt100
ne 18 Okt100
po 19 Okt300
ut 20 Okt200
st 21 Okt100
št 22 Okt100
pi 23 Okt100
so 24 Okt0
ne 25 Okt100
po 26 Okt0
ut 27 Okt0
st 28 Okt0
št 29 Okt200
pi 30 Okt0
so 31 Okt0
ne 1 Nov0
po 2 Nov400
ut 3 Nov100
st 4 Nov300
št 5 Nov (predpoveď)300
pi 6 Nov (predpoveď)0
so 7 Nov (predpoveď)0
ne 8 Nov (predpoveď)100
po 9 Nov (predpoveď)300
ut 10 Nov (predpoveď)100
st 11 Nov (predpoveď)100
št 12 Nov (predpoveď)200
pi 13 Nov (predpoveď)0
so 14 Nov (predpoveď)0
ne 15 Nov (predpoveď)100
po 16 Nov (predpoveď)200
ut 17 Nov (predpoveď)100
st 18 Nov (predpoveď)100
št 19 Nov (predpoveď)200
pi 20 Nov (predpoveď)0
so 21 Nov (predpoveď)0
ne 22 Nov (predpoveď)100
po 23 Nov (predpoveď)200
ut 24 Nov (predpoveď)100
st 25 Nov (predpoveď)100

Laura Knight: krátke odpovede

Ktoré dielo od Laura Knight má najvyššiu sledovanosť?

Children Swimming: 600 návštev, čo predstavuje 10% celkového počtu zobrazení umelca Laura Knight. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.

Koľko návštev získava Laura Knight?

12 600 za posledných dvanástich mesiacov (9 300 na stránke umelca, 3 300 na dielach).

Sledujú ľudia Laura Knight na telefóne alebo na počítači?

Na oboch: telefóny (58%), pou počítače (37%) a tablety (5%); telefóny dominuje s podielom 58%.

Preferuje publikum určitý druh tvorby od Laura Knight?

Áno, Neutrálne tóny (Paleta farieb): 30% návštev z 11% katalógu.