Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Lam Qua na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Lam Qua: čo ukazuje rok návštev
Case No.3790 je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 17% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Lam Qua. Nasleduje ich The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong a Portrait of Keying (Qiying). Stránka umelca mala 500 návštev a jeho diela 900: celkom 1 400. Pozornosť vzrástla o 100% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 600 návštevami. Uprednostňujú Vyhlásenie (Kontrast): 25% návštev oproti 7% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Lam Qua
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Lam Qua.
-
1
Case No.3790, 1837
200 návštev · 16,7%
-
2
The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864
200 návštev · 16,7%
-
3
Portrait of Keying (Qiying), 1844
100 návštev · 8,3%
-
4
Case No.3438, 1837
100 návštev · 8,3%
-
5
Case No.5583, 1838
100 návštev · 8,3%
-
6
Case No.5119, 1838
100 návštev · 8,3%
-
7
Case No.4606, 1837
100 návštev · 8,3%
-
8
Case No.4605, 1837
100 návštev · 8,3%
-
9
Case No.2152 (after), 1836
100 návštev · 8,3%
-
10
Thomas McMicking (b.1812)
100 návštev · 8,3%
Kedy ľudia navštevujú stránku Lam Qua?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 300 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Kedy sú vystavené diela umelca Lam Qua?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Lam Qua?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 43,3% | 33,3% |
| Mäkký tieň | 46,7% | 58,3% |
| Mierny jas | 10,0% | 8,3% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 13,3% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 25,0% |
| Vyvážene jemná | 53,3% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,3% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 88,9% | 88,9% |
| Tmavé tóny | 7,4% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 3,7% | 11,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 23,3% | 33,3% |
| Vyvážené | 73,3% | 66,7% |
| Sýte | 3,3% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,3% | 16,7% |
| Jemný | 43,3% | 25,0% |
| Vyvážený | 20,0% | 25,0% |
| Výrazný | 26,7% | 8,3% |
| Vyhlásenie | 6,7% | 25,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 13,3% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 3,3% | 8,3% |
| Vyvážená harmónia | 6,7% | 8,3% |
| Silná farebná jednota | 53,3% | 41,7% |
| Jednotná paleta | 23,3% | 25,0% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Lam Qua podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Case No.3790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Case No.4605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.4849 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.1675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.3438 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Mouqua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Peter Parker. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hevlyn Benson (1805–1858) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.2152 (after) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.5331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Lam Qua sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Lam Qua a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 100 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Lam Qua
Ktoré dielo umelca Lam Qua má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Case No.3790 s 200 návštevami, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Lam Qua na OriginalUniqueArt.com?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca, 900 na dielach.
Aké diela Lam Qua zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Vyhlásenie (Kontrast) získavajú 25% návštev pri 7% katalógu.