Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Kaff Gerrard na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Kaff Gerrard: prehľad o návštevníkoch
Small Fungus Painting priťahuje najviac pozornosti: 400 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 31% všetkých zobrazení umelca Kaff Gerrard na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Swan Song (Flying Bomb) a Autumn Landscape Kaff Gerrard si vyhážadali 900 návštev: 200 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 800 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Vyhlásenie (Kontrast): 31% návštev pre 3% umeleckého katalógu umelca.
9 diel umelca Kaff Gerrard, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 9 najčastejšie otváraných diel umelca Kaff Gerrard, od prvého miesta.
-
1
Small Fungus Painting
400 návštev · 30,8%
-
2
Swan Song (Flying Bomb), 1944
200 návštev · 15,4%
-
3
Autumn Landscape, 1930
100 návštev · 7,7%
-
4
Twisted Metal and Doodlebug, 1944
100 návštev · 7,7%
-
5
Portrait of a Man, 1923
100 návštev · 7,7%
-
6
Still Life with Fungi in Basket
100 návštev · 7,7%
-
7
The Big Wave, 1950
100 návštev · 7,7%
-
8
Haysom's Quarry, Isle of Purbeck
100 návštev · 7,7%
-
9
Canterbury Bells (verso)
100 návštev · 7,7%
Koľko ľudí sleduje Kaff Gerrard každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Kaff Gerrard?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Kaff Gerrard?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,2% | 7,7% |
| Mäkký tieň | 12,9% | 0,0% |
| Mierny jas | 35,5% | 53,8% |
| Svetlá rovnováha | 38,7% | 30,8% |
| Luminózny | 9,7% | 7,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 38,7% | 53,8% |
| Subtelné tóny farieb | 51,6% | 46,2% |
| Vyvážene jemná | 9,7% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 82,6% | 50,0% |
| Zemité tóny | 13,0% | 40,0% |
| Monochromatické | 4,3% | 10,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,6% | 23,1% |
| Vyvážené | 74,2% | 76,9% |
| Sýte | 3,2% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 25,8% | 7,7% |
| Jemný | 45,2% | 38,5% |
| Vyvážený | 16,1% | 23,1% |
| Výrazný | 9,7% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 3,2% | 30,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 48,4% | 53,8% |
| jemne prepojená paleta | 9,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 9,7% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 25,8% | 38,5% |
| Jednotná paleta | 6,5% | 7,7% |
Ktoré diela umelca Kaff Gerrard lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Autumn Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Swan Song (Flying Bomb) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wheatsheaves under the Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Cornstocks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bomb Fragments with Incendi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Twisted Metal and Doodlebug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bomb Damage with Cows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Big Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Canterbury Bells (verso) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Kaff Gerrard?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Kaff Gerrard denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Kaff Gerrard
Ktoré diela umelca Kaff Gerrard priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Small Fungus Painting, s 400 návštevami (31% všetkých zobrazení umelca Kaff Gerrard). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 9 diel.
Koľko ľudí sleduje Kaff Gerrard na OriginalUniqueArt.com?
- 900 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Kaff Gerrard ľudia preferujú?
- Vyhlásenie (Kontrast): 31% návštev oproti 3% v katalógu.