Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Julian Trevelyan na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Julian Trevelyan: čo ukazuje rok návštev
Boat Race je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 13% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Julian Trevelyan. Nasleduje ich Standing Figure with Ace of Clubs a Sardinia Landscape. Stránka umelca mala 1 300 návštev a jeho diela 900: celkom 2 200. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 400 návštevami. Uprednostňujú Jemný (Kontrast): 27% návštev oproti 14% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Julian Trevelyan
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Julian Trevelyan.
-
1
Boat Race, 1937
200 návštev · 13,3%
-
2
Standing Figure with Ace of Clubs, 1933
200 návštev · 13,3%
-
3
Sardinia Landscape
200 návštev · 13,3%
-
4
Tresco, Scilly Isles
100 návštev · 6,7%
-
5
Durham Wharf, 1946
100 návštev · 6,7%
-
6
Steel Works near Swansea, 1944
100 návštev · 6,7%
-
7
Zimný krajina, 1952
100 návštev · 6,7%
-
8
Charenton, France, 1947
100 návštev · 6,7%
-
9
Tuscan Farm
100 návštev · 6,7%
-
10
Albert Bridge
100 návštev · 6,7%
Kedy ľudia navštevujú stránku Julian Trevelyan?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 700 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Julian Trevelyan?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Julian Trevelyan?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 7,1% | 6,7% |
| Mäkký tieň | 21,4% | 26,7% |
| Mierny jas | 39,3% | 46,7% |
| Svetlá rovnováha | 32,1% | 20,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,1% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 10,7% | 13,3% |
| Vyvážene jemná | 42,9% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,3% | 20,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 47,6% | 42,9% |
| Neutrálne tóny | 42,9% | 42,9% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 7,1% |
| Prírodné témy | 4,8% | 7,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 25,0% | 33,3% |
| Vyvážené | 39,3% | 33,3% |
| Sýte | 35,7% | 33,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,1% | 13,3% |
| Jemný | 14,3% | 26,7% |
| Vyvážený | 3,6% | 0,0% |
| Výrazný | 28,6% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 46,4% | 26,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 32,1% | 13,3% |
| jemne prepojená paleta | 28,6% | 33,3% |
| Vyvážená harmónia | 10,7% | 13,3% |
| Silná farebná jednota | 21,4% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 7,1% | 6,7% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Julian Trevelyan podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boat Race | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Julian Otto Trevelyan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steam Engine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Basewall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in a Courtyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Potteries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Premonitions of the Blitz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior, Hammersmith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Julian Trevelyan sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 300 | 42,9% |
| česky | 100 | 14,3% |
| anglicky | 100 | 14,3% |
| francúzsky | 100 | 14,3% |
| švédsky | 100 | 14,3% |
Koľko návštev za deň má Julian Trevelyan a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 100 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 200 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 100 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Julian Trevelyan
Ktoré dielo umelca Julian Trevelyan má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Boat Race s 200 návštevami, čo predstavuje 13% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Julian Trevelyan na OriginalUniqueArt.com?
- 2 200 návštev za dvanásť mesiacov: 1 300 na stránke umelca, 900 na dielach.
Aké diela Julian Trevelyan zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Jemný (Kontrast) získavajú 27% návštev pri 14% katalógu.