Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jozsef Nemes Lamperth na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jozsef Nemes Lamperth: čo ukazuje rok návštev
Nude, Back View je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 22% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Jozsef Nemes Lamperth. Nasleduje ich The Bier a On The Slopes Of Gellért Hill. Stránka umelca mala 400 návštev a jeho diela 700: celkom 1 100. Pozornosť klesla o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 800 návštevami. Uprednostňujú Výrazný (Kontrast): 56% návštev oproti 23% v katalógu.
8 najsledovanejších diel umelca Jozsef Nemes Lamperth
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Jozsef Nemes Lamperth.
-
1
Nude, Back View
200 návštev · 22,2%
-
2
The Bier
100 návštev · 11,1%
-
3
On The Slopes Of Gellért Hill
100 návštev · 11,1%
-
4
Self-portrait
100 návštev · 11,1%
-
5
Plant Still-life
100 návštev · 11,1%
-
6
Signal-box
100 návštev · 11,1%
-
7
Self-portrait
100 návštev · 11,1%
-
8
Standing Nude
100 návštev · 11,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Jozsef Nemes Lamperth?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Jozsef Nemes Lamperth?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Jozsef Nemes Lamperth?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 28,2% | 55,6% |
| Mäkký tieň | 23,1% | 11,1% |
| Mierny jas | 15,4% | 11,1% |
| Svetlá rovnováha | 23,1% | 11,1% |
| Luminózny | 10,3% | 11,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 56,4% | 44,4% |
| Subtelné tóny farieb | 23,1% | 11,1% |
| Vyvážene jemná | 17,9% | 44,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,6% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,1% | 66,7% |
| Neutrálne tóny | 37,5% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 3,1% | 0,0% |
| Monochromatické | 3,1% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 56,4% | 44,4% |
| Vyvážené | 41,0% | 55,6% |
| Sýte | 2,6% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,3% | 0,0% |
| Jemný | 2,6% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,3% | 11,1% |
| Výrazný | 23,1% | 55,6% |
| Vyhlásenie | 53,8% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,8% | 22,2% |
| jemne prepojená paleta | 20,5% | 22,2% |
| Vyvážená harmónia | 7,7% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 15,4% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 43,6% | 33,3% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Jozsef Nemes Lamperth podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cactus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plant Still-life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Back Of A Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude Turning Away | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Lajos Kassák | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude Standing Backwa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bridge Over The Seine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Jozsef Nemes Lamperth sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Jozsef Nemes Lamperth a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Jozsef Nemes Lamperth
Ktoré dielo umelca Jozsef Nemes Lamperth má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Nude, Back View s 200 návštevami, čo predstavuje 22% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 8 diel.
Aké je publikum Jozsef Nemes Lamperth na OriginalUniqueArt.com?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca, 700 na dielach.
Aké diela Jozsef Nemes Lamperth zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Výrazný (Kontrast) získavajú 56% návštev pri 23% katalógu.