Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jozef Košuth na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jozef Košuth: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je One and Three Shovels: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% celkových zobrazení umelca Jozef Košuth. Potom Information Room (Special Investigation) a One and Three Chairs. Spolu 400 návštev: 100 na stránke umelca, 300 na dielach. Počet divákov klesá: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 200 návštevami. Jeden vkus vyniká: Luminózny (Luminancia) získava 67% návštev pri zdanene malom zastúpení 33% katalógu.
Jozef Košuth: 7 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 7 najčítanejších diel umelca Jozef Košuth na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
One and Three Shovels, 1965
500 návštev · 33,3%
-
2
Information Room (Special Investigation), 1970
300 návštev · 20,0%
-
3
One and Three Chairs, 1965
200 návštev · 13,3%
-
4
One and Three Lamps, 1965
200 návštev · 13,3%
-
5
Frammento, 1999
100 návštev · 6,7%
-
6
Glass Words Material Described, 1965
100 návštev · 6,7%
-
7
The Phenomenon of the library, 2006
100 návštev · 6,7%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Jozef Košuth?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Jozef Košuth?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Jozef Košuth?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 28,6% | 6,7% |
| Mäkký tieň | 4,8% | 0,0% |
| Mierny jas | 23,8% | 26,7% |
| Svetlá rovnováha | 9,5% | 0,0% |
| Luminózny | 33,3% | 66,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 71,4% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 9,5% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 9,5% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 28,6% | 53,8% |
| Zemité tóny | 21,4% | 23,1% |
| Monochromatické | 21,4% | 7,7% |
| Pastelové tóny | 14,3% | 15,4% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 0,0% |
| Prírodné témy | 7,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 71,4% | 100,0% |
| Vyvážené | 23,8% | 0,0% |
| Sýte | 4,8% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 38,1% | 40,0% |
| Jemný | 28,6% | 26,7% |
| Vyvážený | 4,8% | 6,7% |
| Výrazný | 14,3% | 20,0% |
| Vyhlásenie | 14,3% | 6,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 28,6% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 9,5% | 20,0% |
| Vyvážená harmónia | 4,8% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 19,1% | 46,7% |
| Jednotná paleta | 38,1% | 13,3% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Jozef Košuth v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Titled (Art as Idea as Idea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frammento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Colors Four Words | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wittgenstein | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| C.S. II No. 13 (Freud) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Subject and Object | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Phenomenon of the libra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haygazian Pararan, or Armen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| One and eight - a descripti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Information Room (Special I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Jozef Košuth?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Jozef Košuth a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Jozef Košuth: krátke odpovede
Ktoré dielo od Jozef Košuth má najvyššiu sledovanosť?
- One and Three Shovels: 500 návštev, čo predstavuje 33% celkového počtu zobrazení umelca Jozef Košuth. Zoznam pokračuje až po 7. miesto.
Koľko návštev získava Jozef Košuth?
- 400 za posledných dvanástich mesiacov (100 na stránke umelca, 300 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Jozef Košuth?
- Áno, Luminózny (Luminancia): 67% návštev z 33% katalógu.