Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joseph Rodefer DeCamp na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Joseph Rodefer DeCamp: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je The Blue Cup: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% celkových zobrazení umelca Joseph Rodefer DeCamp. Potom The Guitar Player a Summer Landscape (also known as Summertime). Spolu 2 100 návštev: 600 na stránke umelca, 1 500 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 700 návštevami. Jeden vkus vyniká: Výrazný (Kontrast) získava 44% návštev pri zdanene malom zastúpení 16% katalógu.
Joseph Rodefer DeCamp: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Joseph Rodefer DeCamp na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
The Blue Cup
300 návštev · 16,7%
-
2
The Guitar Player, 1908
200 návštev · 11,1%
-
3
Summer Landscape (also known as Summertime), 1893
200 návštev · 11,1%
-
4
Blue Bird
200 návštev · 11,1%
-
5
The Seamstress, 1916
100 návštev · 5,6%
-
6
The Guitar Player
100 návštev · 5,6%
-
7
Woman Drying Her Hair
100 návštev · 5,6%
-
8
The Hammock
100 návštev · 5,6%
-
9
The Pink Feather (Aka The Brown Veil)
100 návštev · 5,6%
-
10
A Murky Day
100 návštev · 5,6%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Joseph Rodefer DeCamp?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Joseph Rodefer DeCamp?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Joseph Rodefer DeCamp?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 38,0% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 16,0% | 16,7% |
| Mierny jas | 36,0% | 22,2% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 11,1% |
| Luminózny | 4,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 55,6% |
| Subtelné tóny farieb | 26,0% | 11,1% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 27,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,0% | 5,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,2% | 80,0% |
| Neutrálne tóny | 20,4% | 13,3% |
| Tmavé tóny | 11,4% | 6,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 50,0% |
| Vyvážené | 46,0% | 38,9% |
| Sýte | 14,0% | 11,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 16,7% |
| Jemný | 16,0% | 11,1% |
| Vyvážený | 14,0% | 5,6% |
| Výrazný | 16,0% | 44,4% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 22,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 5,6% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 27,8% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 11,1% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Joseph Rodefer DeCamp v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Guitar Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Girl With A Green Shawl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Drying Her Hair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Cellist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Boy (Ted) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Penserosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Guitar Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Window Blind | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (7231) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Music Lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Joseph Rodefer DeCamp?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Joseph Rodefer DeCamp a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 200 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Joseph Rodefer DeCamp: krátke odpovede
Ktoré dielo od Joseph Rodefer DeCamp má najvyššiu sledovanosť?
- The Blue Cup: 300 návštev, čo predstavuje 17% celkového počtu zobrazení umelca Joseph Rodefer DeCamp. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Joseph Rodefer DeCamp?
- 2 100 za posledných dvanástich mesiacov (600 na stránke umelca, 1 500 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Joseph Rodefer DeCamp?
- Áno, Výrazný (Kontrast): 44% návštev z 16% katalógu.