Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jozef Penell na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jozef Penell: čo ukazuje rok návštev
Cafe Du Debarcadere Restaurant je najsledovanejším dielom: 100 návštev za rok, čo predstavuje 9% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Jozef Penell. Nasleduje ich Place De L'opéra a The Germantown Academy. Stránka umelca mala 400 návštev a jeho diela 1 000: celkom 1 400. Pozornosť klesla o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 200 návštevami. Uprednostňujú Neutrálne tóny (Paleta farieb): 100% návštev oproti 72% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Jozef Penell
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Jozef Penell.
-
1
Cafe Du Debarcadere Restaurant
100 návštev · 9,1%
-
2
Place De L'opéra
100 návštev · 9,1%
-
3
The Germantown Academy
100 návštev · 9,1%
-
4
Ice Around Governor's Island, 1923
100 návštev · 9,1%
-
5
Below Atlantic City
100 návštev · 9,1%
-
6
From Our Philadelphia -
100 návštev · 9,1%
-
7
Bishop's Walk, Ancon Hill, Panama
100 návštev · 9,1%
-
8
Under The Bridges, Chicago
100 návštev · 9,1%
-
9
Charcoal Drawing Of Steel Mills In Pennsylvania
100 návštev · 9,1%
-
10
Taormina From The Theatre
100 návštev · 9,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Jozef Penell?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Jozef Penell?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Jozef Penell?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 9,1% |
| Mierny jas | 16,0% | 18,2% |
| Svetlá rovnováha | 34,0% | 36,4% |
| Luminózny | 38,0% | 36,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 78,0% | 81,8% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 9,1% |
| Vyvážene jemná | 8,0% | 9,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 72,1% | 100,0% |
| Pastelové tóny | 11,6% | 0,0% |
| Zemité tóny | 7,0% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 4,7% | 0,0% |
| Monochromatické | 4,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 74,0% | 81,8% |
| Vyvážené | 18,0% | 9,1% |
| Sýte | 8,0% | 9,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 0,0% |
| Jemný | 28,0% | 45,5% |
| Vyvážený | 14,0% | 9,1% |
| Výrazný | 16,0% | 27,3% |
| Vyhlásenie | 30,0% | 18,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 4,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 92,0% | 100,0% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Jozef Penell podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St. Paul's, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gun Factory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Trains That Come | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girard Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Front And Callowhill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forging Shells - The Slaves… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Our Philadelphia - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charcoal Drawing Of A Colli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| State House Yard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Our Philadelphia - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Jozef Penell sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Jozef Penell a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Jozef Penell
Ktoré dielo umelca Jozef Penell má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Cafe Du Debarcadere Restaurant s 100 návštevami, čo predstavuje 9% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Jozef Penell na OriginalUniqueArt.com?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca, 1 000 na dielach.
Aké diela Jozef Penell zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Neutrálne tóny (Paleta farieb) získavajú 100% návštev pri 72% katalógu.