Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joseph Farquharson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Joseph Farquharson: čo ukazuje rok návštev
Through the Calm and Frosty Air - Joseph Farquharson je najsledovanejším dielom: 2 000 návštev za rok, čo predstavuje 74% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Joseph Farquharson. Nasleduje ich In Deep Mid Winter a In the Shade. Stránka umelca mala 1 000 návštev a jeho diela 2 300: celkom 3 300. Pozornosť vzrástla o 300% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Okt 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 600 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (64%) a telefóny (36%). Uprednostňujú Neutrálne tóny (Paleta farieb): 81% návštev oproti 15% v katalógu.
8 najsledovanejších diel umelca Joseph Farquharson
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Joseph Farquharson.
-
1
Through the Calm and Frosty Air - Joseph Farquharson, 2026
2 000 návštev · 74,1%
-
2
In Deep Mid Winter
100 návštev · 3,7%
-
3
In the Shade
100 návštev · 3,7%
-
4
Egyptian Landscape
100 návštev · 3,7%
-
5
The Fading Many Coloured Woods
100 návštev · 3,7%
-
6
Herding Sheep in a Winter Landscape at Sunset
100 návštev · 3,7%
-
7
The Sere and the Yellow Leaf
100 návštev · 3,7%
-
8
The Sun Had Closed The Winter Day
100 návštev · 3,7%
Kedy ľudia navštevujú stránku Joseph Farquharson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
| Okt 2026 | 300 | 1 300 |
Kedy sú vystavené diela umelca Joseph Farquharson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Joseph Farquharson?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 28,0% | 7,4% |
| Mäkký tieň | 34,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 26,0% | 88,9% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 3,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,0% | 7,4% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 81,5% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,3% | 19,2% |
| Neutrálne tóny | 14,6% | 80,8% |
| Tmavé tóny | 12,2% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,4% | 0,0% |
| Prírodné témy | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,0% | 7,4% |
| Vyvážené | 62,0% | 92,6% |
| Sýte | 6,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 3,7% |
| Jemný | 16,0% | 7,4% |
| Vyvážený | 12,0% | 0,0% |
| Výrazný | 34,0% | 81,5% |
| Vyhlásenie | 32,0% | 7,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 3,7% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 3,7% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 3,7% |
| Silná farebná jednota | 56,0% | 85,2% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 3,7% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Joseph Farquharson podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Through the Calm and Frosty… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 | 1 200 |
| George Paul Chalmers, 1836… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Joyless Winter Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Orange Seller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market on the Nile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Dee near Woodend | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Farquharson of Finzean… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hour of Prayer (also kn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scottish Interior - The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel zariadení v rámci publika Joseph Farquharson?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 100 | 63,6% |
| telefóny | 1 200 | 36,4% |
V akých jazykoch je Joseph Farquharson sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| švédsky | 200 | 66,7% |
| ukrajinsky | 100 | 33,3% |
Koľko návštev za deň má Joseph Farquharson a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 100 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 100 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 500 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 400 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 500 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 600 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 100 |
Čo sa ľudia pýtajú o Joseph Farquharson
Ktoré dielo umelca Joseph Farquharson má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Through the Calm and Frosty Air - Joseph Farquharson s 2 000 návštevami, čo predstavuje 74% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 8 diel.
Aké je publikum Joseph Farquharson na OriginalUniqueArt.com?
- 3 300 návštev za dvanásť mesiacov: 1 000 na stránke umelca, 2 300 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Joseph Farquharson?
- Publikum pochádza z pou počítače (64%) a telefóny (36%); pou počítače predstavuje 64% návštev.
Aké diela Joseph Farquharson zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Neutrálne tóny (Paleta farieb) získavajú 81% návštev pri 15% katalógu.