Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Varley I (Starší) na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Varley I (Starší): kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Cheyne Walk, Chelsea,: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 8% celkových zobrazení umelca John Varley I (Starší). Potom View Of A Cottage, Possibly Chiswick a Landscape with castle and mountain. Spolu 2 500 návštev: 100 na stránke umelca, 2 400 na dielach. Počet divákov klesá: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 2 200 návštevami. Jeden vkus vyniká: Jemný (Kontrast) získava 23% návštev pri zdanene malom zastúpení 6% katalógu.
John Varley I (Starší): 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca John Varley I (Starší) na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Cheyne Walk, Chelsea,, 1811
200 návštev · 7,7%
-
2
View Of A Cottage, Possibly Chiswick
200 návštev · 7,7%
-
3
Landscape with castle and mountain
200 návštev · 7,7%
-
4
Sunset at Harlech Castle,, 1840
100 návštev · 3,8%
-
5
Landscape With A Tower On A Hill
100 návštev · 3,8%
-
6
Portrait of Matilda Lowry
100 návštev · 3,8%
-
7
A Boathouse At Millbank Near Vauxhall Bridge
100 návštev · 3,8%
-
8
Vale of the River Mawddach
100 návštev · 3,8%
-
9
View near interlaken, switzerland
100 návštev · 3,8%
-
10
Bolton Abbey On The Wharfe, Yorkshire
100 návštev · 3,8%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca John Varley I (Starší)?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 100 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca John Varley I (Starší)?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca John Varley I (Starší)?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 18,0% | 23,1% |
| Mierny jas | 48,0% | 34,6% |
| Svetlá rovnováha | 26,0% | 38,5% |
| Luminózny | 2,0% | 3,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,0% | 23,1% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 34,6% |
| Vyvážene jemná | 32,0% | 42,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 52,4% | 54,2% |
| Zemité tóny | 40,5% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 8,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,0% | 15,4% |
| Vyvážené | 52,0% | 61,5% |
| Sýte | 16,0% | 23,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 3,9% |
| Jemný | 6,0% | 23,1% |
| Vyvážený | 8,0% | 7,7% |
| Výrazný | 20,0% | 11,5% |
| Vyhlásenie | 58,0% | 53,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 3,9% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 3,9% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 46,0% | 38,5% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 46,2% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca John Varley I (Starší) v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holy island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An extensive wooded landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlech Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Arch at Holy Island, Nor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo from the South | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlech Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blackmoor Head, Near Rhuddl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A figure beside a wooded po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| York Minster from near the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca John Varley I (Starší)?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u John Varley I (Starší) a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
John Varley I (Starší): krátke odpovede
Ktoré dielo od John Varley I (Starší) má najvyššiu sledovanosť?
- Cheyne Walk, Chelsea,: 200 návštev, čo predstavuje 8% celkového počtu zobrazení umelca John Varley I (Starší). Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava John Varley I (Starší)?
- 2 500 za posledných dvanástich mesiacov (100 na stránke umelca, 2 400 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od John Varley I (Starší)?
- Áno, Jemný (Kontrast): 23% návštev z 6% katalógu.