Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Fulleylove na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Fulleylove: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Oriel College: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% celkových zobrazení umelca John Fulleylove. Potom The Byward And Bell Towers a Interior Of St. Stephen's. Spolu 4 500 návštev: 800 na stránke umelca, 3 700 na dielach. Počet divákov klesá: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 3 700 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (100%). Jeden vkus vyniká: Vyvážené (Intenzita farieb) získava 77% návštev pri zdanene malom zastúpení 56% katalógu.
John Fulleylove: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca John Fulleylove na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Oriel College
300 návštev · 7,0%
-
2
The Byward And Bell Towers
300 návštev · 7,0%
-
3
Interior Of St. Stephen's
200 návštev · 4,7%
-
4
Olympia -
200 návštev · 4,7%
-
5
Corpus Christi College
200 návštev · 4,7%
-
6
Argos And Larissa
100 návštev · 2,3%
-
7
The Sheldonian Theatre and Old Clarendon Buildings
100 návštev · 2,3%
-
8
Mycenae, Showing The Site Of The Famous Discoveries
100 návštev · 2,3%
-
9
Portrait Of A Boy
100 návštev · 2,3%
-
10
Oriel Window, Crosby Hall
100 návštev · 2,3%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca John Fulleylove?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 600 |
| Júl 2026 | 600 | 3 100 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca John Fulleylove?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca John Fulleylove?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 2,3% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 9,3% |
| Mierny jas | 46,0% | 62,8% |
| Svetlá rovnováha | 26,0% | 25,6% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 46,0% | 37,2% |
| Subtelné tóny farieb | 46,0% | 53,5% |
| Vyvážene jemná | 8,0% | 9,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 44,0% | 23,3% |
| Vyvážené | 56,0% | 76,7% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,0% | 23,3% |
| Vyvážený | 20,0% | 14,0% |
| Výrazný | 32,0% | 39,5% |
| Vyhlásenie | 34,0% | 23,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 14,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 14,0% |
| Vyvážená harmónia | 26,0% | 14,0% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 53,5% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 4,7% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca John Fulleylove v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argos And Larissa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The radcliffe library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sheldonian Theatre and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Battle-Field of Marathon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Off cape matapan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tom tower, christ church co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Merton College and St. Alba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The National Monument on Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All saint's church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si John Fulleylove pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 500 | 100,0% |
Aké jazyky používa publikum umelca John Fulleylove?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u John Fulleylove a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
John Fulleylove: krátke odpovede
Ktoré dielo od John Fulleylove má najvyššiu sledovanosť?
- Oriel College: 300 návštev, čo predstavuje 7% celkového počtu zobrazení umelca John Fulleylove. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava John Fulleylove?
- 4 500 za posledných dvanástich mesiacov (800 na stránke umelca, 3 700 na dielach).
Sledujú ľudia John Fulleylove na telefóne alebo na počítači?
- Na oboch: pou počítače (100%); pou počítače dominuje s podielom 100%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od John Fulleylove?
- Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 77% návštev z 56% katalógu.