Jean Cotelle II Publikum a najlepšie diela

1642 – 1708

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jean Cotelle II na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Jean Cotelle II: kľúčové údaje

Najsledovanejším dielom je View of the Three-Fountain Grove: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 40% celkových zobrazení umelca Jean Cotelle II. Potom View of the Three-Fountain Grove a Ústup cez labyrint. Spolu 800 návštev: 500 na stránke umelca, 300 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 600 návštevami. Jeden vkus vyniká: Tmavý (Luminancia) získava 100% návštev pri zdanene malom zastúpení 57% katalógu.

Jean Cotelle II: 3 najsledovanejších diel

Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 3 najčítanejších diel umelca Jean Cotelle II na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.

  1. View of the Three-Fountain Grove 1 View of the Three-Fountain Grove, 1688 200 návštev · 40,0%
  2. View of the Three-Fountain Grove 2 View of the Three-Fountain Grove, 1688 200 návštev · 40,0%
  3. Ústup cez labyrint 3 Ústup cez labyrint, 1688 100 návštev · 20,0%

Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Jean Cotelle II?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 2026300300
Aug 202600
Sep 202600
Okt 20262000

Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Jean Cotelle II?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Jean Cotelle II v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje
DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Ústup cez labyrint00000000100000
View of the Three-Fountain…00000000200000
View of the Arch of Triumph…000000000000
View of the Three-Fountain…000000000000
View of the Colonnade at Ve…000000000000
Moses Parting the Waters of…000000000000
Le bosquet de la galerie d'…000000000000

Aké jazyky používa publikum umelca Jean Cotelle II?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť údaje
JazykNávštevyZdieľať
anglicky200100,0%

Ako vyzerajú denné návštevy u Jean Cotelle II a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje
DeňNávštevy
ne 18 Okt0
po 19 Okt0
ut 20 Okt0
st 21 Okt0
št 22 Okt0
pi 23 Okt0
so 24 Okt0
ne 25 Okt0
po 26 Okt0
ut 27 Okt200
st 28 Okt0
št 29 Okt0
pi 30 Okt0
so 31 Okt0
ne 1 Nov0
po 2 Nov0
ut 3 Nov0
st 4 Nov0
št 5 Nov0
pi 6 Nov0
so 7 Nov0
ne 8 Nov (predpoveď)0
po 9 Nov (predpoveď)0
ut 10 Nov (predpoveď)0
st 11 Nov (predpoveď)0
št 12 Nov (predpoveď)0
pi 13 Nov (predpoveď)0
so 14 Nov (predpoveď)0
ne 15 Nov (predpoveď)0
po 16 Nov (predpoveď)0
ut 17 Nov (predpoveď)0
st 18 Nov (predpoveď)0
št 19 Nov (predpoveď)0
pi 20 Nov (predpoveď)0
so 21 Nov (predpoveď)0
ne 22 Nov (predpoveď)0
po 23 Nov (predpoveď)0
ut 24 Nov (predpoveď)0
st 25 Nov (predpoveď)0
št 26 Nov (predpoveď)0
pi 27 Nov (predpoveď)0
so 28 Nov (predpoveď)0

Jean Cotelle II: krátke odpovede

Ktoré dielo od Jean Cotelle II má najvyššiu sledovanosť?

View of the Three-Fountain Grove: 200 návštev, čo predstavuje 40% celkového počtu zobrazení umelca Jean Cotelle II. Zoznam pokračuje až po 3. miesto.

Koľko návštev získava Jean Cotelle II?

800 za posledných dvanástich mesiacov (500 na stránke umelca, 300 na dielach).

Preferuje publikum určitý druh tvorby od Jean Cotelle II?

Áno, Tmavý (Luminancia): 100% návštev z 57% katalógu.