Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jasper Johns na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Jasper Johns: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Mapa: 5 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% celkových zobrazení umelca Jasper Johns. Potom Falsší štart a Železné vlajky. Spolu 52 000 návštev: 34 000 na stránke umelca, 18 000 na dielach. Publikum rastie: o 23% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 15 500 návštevami. Jazyky publika: anglicky (41%), španielsky (11%) a kórejsky (11%). Pôvodné krajiny publika: Spojené štáty americké (24%), Južná Kórea (12%) a Spojené kráľovstvo (8%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (3%). Jeden vkus vyniká: Energický (Emocionálny tón) získava 37% návštev pri zdanene malom zastúpení 6% katalógu.
Jasper Johns: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Jasper Johns na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Jasper Johns?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
400
Júl 2026
6 300
9 200
Aug 2026
6 900
3 100
Sep 2026
9 100
2 600
Okt 2026
11 700
2 700
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Jasper Johns?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Jasper Johns?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
8,9%
39,6%
Pokojná atmosféra
24,4%
23,5%
Minimalistický
20,0%
12,2%
Výrazné
15,6%
10,0%
Elegantný
13,3%
6,1%
Pokojný
8,9%
4,2%
Hravý
2,2%
3,9%
Nostalgický
2,2%
0,3%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
63,3%
43,9%
Energický
6,1%
37,2%
Napätý
4,1%
5,4%
Melancholický
6,1%
3,9%
Radostný
2,0%
3,6%
Pokojná
6,1%
2,3%
Dramatický
2,0%
1,0%
Romantický
2,0%
1,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
2,0%
0,3%
Mäkký tieň
14,0%
10,5%
Mierny jas
48,0%
63,8%
Svetlá rovnováha
20,0%
19,7%
Luminózny
16,0%
5,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
32,0%
10,0%
Subtelné tóny farieb
4,0%
2,1%
Vyvážene jemná
22,0%
16,7%
Výrazná prítomnosť farieb
32,0%
51,3%
Sýta farba
10,0%
20,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Tmavé tóny
27,5%
33,7%
Neutrálne tóny
32,5%
19,0%
Zemité tóny
30,0%
14,4%
Západ slnka
0,0%
15,8%
Teplé tóny
2,5%
10,9%
Monochromatické
5,0%
3,0%
Pastelové tóny
2,5%
3,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
32,0%
9,0%
Vyvážené
14,0%
14,9%
Sýte
54,0%
76,1%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
26,0%
30,8%
Jemný
26,0%
39,0%
Vyvážený
6,0%
1,8%
Výrazný
12,0%
19,7%
Vyhlásenie
30,0%
8,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
22,0%
23,8%
jemne prepojená paleta
18,0%
13,1%
Vyvážená harmónia
12,0%
18,7%
Silná farebná jednota
20,0%
33,1%
Jednotná paleta
28,0%
11,3%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Jasper Johns v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Železné vlajky
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
0
500
Falsší štart
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
1 600
400
Termómetro
0
0
0
0
0
0
0
200
500
200
400
600
Biela vlajka
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Mapa
0
0
0
0
0
0
0
0
800
400
300
900
Cieľ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Prístrojový kruh, 1959
0
0
0
0
0
0
0
0
300
400
0
0
Zelená cieľ
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
0
Dancers on a Plane
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
0
Target with Plaster Casts
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
100
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Jasper Johns pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
34 200
65,8%
telefóny
16 200
31,2%
tablety
1 600
3,1%
Aké jazyky používa publikum umelca Jasper Johns?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
4 400
40,7%
španielsky
1 200
11,1%
kórejsky
1 200
11,1%
nemecky
700
6,5%
francúzsky
600
5,6%
japonsky
500
4,6%
taliansky
400
3,7%
holandsky
400
3,7%
dánsky
300
2,8%
švédsky
200
1,9%
Ako vyzerajú denné návštevy u Jasper Johns a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ut 13 Okt
400
st 14 Okt
100
št 15 Okt
1 500
pi 16 Okt
400
so 17 Okt
100
ne 18 Okt
3 100
po 19 Okt
1 200
ut 20 Okt
900
st 21 Okt
600
št 22 Okt
500
pi 23 Okt
800
so 24 Okt
700
ne 25 Okt
4 300
po 26 Okt
1 100
ut 27 Okt
800
st 28 Okt
2 100
št 29 Okt
1 100
pi 30 Okt
900
so 31 Okt
600
ne 1 Nov
300
po 2 Nov
800
ut 3 Nov (predpoveď)
600
st 4 Nov (predpoveď)
800
št 5 Nov (predpoveď)
900
pi 6 Nov (predpoveď)
600
so 7 Nov (predpoveď)
400
ne 8 Nov (predpoveď)
2 200
po 9 Nov (predpoveď)
900
ut 10 Nov (predpoveď)
600
st 11 Nov (predpoveď)
800
št 12 Nov (predpoveď)
900
pi 13 Nov (predpoveď)
600
so 14 Nov (predpoveď)
400
ne 15 Nov (predpoveď)
2 200
po 16 Nov (predpoveď)
900
ut 17 Nov (predpoveď)
600
st 18 Nov (predpoveď)
800
št 19 Nov (predpoveď)
900
pi 20 Nov (predpoveď)
600
so 21 Nov (predpoveď)
400
ne 22 Nov (predpoveď)
2 200
po 23 Nov (predpoveď)
900
Jasper Johns: krátke odpovede
Ktoré dielo od Jasper Johns má najvyššiu sledovanosť?
Mapa: 5 800 návštev, čo predstavuje 15% celkového počtu zobrazení umelca Jasper Johns. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Jasper Johns?
52 000 za posledných dvanástich mesiacov (34 000 na stránke umelca, 18 000 na dielach).
Sledujú ľudia Jasper Johns na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (3%); pou počítače dominuje s podielom 66%.
Sleduje Jasper Johns niekoľko jazykov?
Áno: anglicky (41%), španielsky (11%) a kórejsky (11%). Na čele je anglicky s podielom 41%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Jasper Johns?
Áno, Energický (Emocionálny tón): 37% návštev z 6% katalógu.