Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ján Vanderlín na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Ján Vanderlín: čo ukazuje rok návštev
The Death of Jane McCrea je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 13% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Ján Vanderlín. Nasleduje ich Ariadne of Naxos (study) a Panoramic View of the Palace and Gardens of Versailles. Stránka umelca mala 300 návštev a jeho diela 1 300: celkom 1 600. Pozornosť klesla o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 200 návštevami. Uprednostňujú Neutrálne tóny (Paleta farieb): 40% návštev oproti 14% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Ján Vanderlín
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Ján Vanderlín.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
300
900
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
300
Okt 2026
0
0
Kedy sú vystavené diela umelca Ján Vanderlín?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Ján Vanderlín?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Klasika
63,6%
16,7%
Dramatické
13,6%
33,3%
Elegantný
4,5%
16,7%
Éterický
4,5%
16,7%
Inšpiratívny
4,5%
16,7%
Prírodný
4,5%
0,0%
Pokojný
4,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Zúfalý a vážny
31,8%
0,0%
Výrazný
22,7%
16,7%
Kontemplatívny
18,2%
16,7%
Dramatický
9,1%
33,3%
Éterický
4,5%
16,7%
Melancholický
9,1%
0,0%
Nostalgický
0,0%
16,7%
Vášnivý
4,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
52,0%
46,7%
Mäkký tieň
20,0%
13,3%
Mierny jas
16,0%
6,7%
Svetlá rovnováha
8,0%
20,0%
Luminózny
4,0%
13,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
54,0%
40,0%
Subtelné tóny farieb
28,0%
53,3%
Vyvážene jemná
10,0%
6,7%
Výrazná prítomnosť farieb
8,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
61,1%
50,0%
Neutrálne tóny
13,9%
40,0%
Tmavé tóny
16,7%
0,0%
Monochromatické
8,3%
10,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
68,0%
60,0%
Vyvážené
22,0%
33,3%
Sýte
10,0%
6,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
18,0%
20,0%
Jemný
26,0%
33,3%
Vyvážený
8,0%
13,3%
Výrazný
20,0%
6,7%
Vyhlásenie
28,0%
26,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
12,0%
13,3%
Vyvážená harmónia
10,0%
20,0%
Silná farebná jednota
40,0%
33,3%
Jednotná paleta
32,0%
33,3%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Ján Vanderlín podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The Death of Jane McCrea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Oliver Wolcott, Jr. (1760-1…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Theodosia Burr (Mrs. Joseph…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Roger Strong (1762–1836)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Henry Vanderlyn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aaron Burr (1756–1836)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bacchante and Satyr
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
James Madison
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Elias Boudinot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
James Madison
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch je Ján Vanderlín sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Ján Vanderlín a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
200
po 2 Nov
100
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
300
po 9 Nov (predpoveď)
100
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
400
po 16 Nov (predpoveď)
200
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
400
po 23 Nov (predpoveď)
200
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
Čo sa ľudia pýtajú o Ján Vanderlín
Ktoré dielo umelca Ján Vanderlín má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je The Death of Jane McCrea s 200 návštevami, čo predstavuje 13% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Ján Vanderlín na OriginalUniqueArt.com?
1 600 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca, 1 300 na dielach.
Aké diela Ján Vanderlín zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Neutrálne tóny (Paleta farieb) získavajú 40% návštev pri 14% katalógu.