Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Frans Van Dael na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jan Frans Van Dael: prehľad o návštevníkoch
Flowers in an agate vase placed on a marble console priťahuje najviac pozornosti: 400 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 22% všetkých zobrazení umelca Jan Frans Van Dael na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Basket of Fruit a Flower Piece Jan Frans Van Dael si vyhážadali 1 900 návštev: 600 na stránke umelca a 1 300 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 500% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 900 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb): 22% návštev pre 4% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Jan Frans Van Dael, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Jan Frans Van Dael, od prvého miesta.
-
1
Flowers in an agate vase placed on a marble console
400 návštev · 22,2%
-
2
Basket of Fruit, 1801
200 návštev · 11,1%
-
3
Flower Piece
200 návštev · 11,1%
-
4
Flower Still-Life, 1811
200 návštev · 11,1%
-
5
VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES
200 návštev · 11,1%
-
6
Glorieuze Stilleven Met Bloemen Op Een Stenen Borstwering
100 návštev · 5,6%
-
7
Roses et papillons
100 návštev · 5,6%
-
8
Flower Piece Or Offering To Flora
100 návštev · 5,6%
-
9
A Still Life Of A Fritillaria Imperialis
100 návštev · 5,6%
-
10
Vase Of Flowers
100 návštev · 5,6%
Koľko ľudí sleduje Jan Frans Van Dael každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 400 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Jan Frans Van Dael?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Jan Frans Van Dael?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zázračný luxus | 50,0% | 60,0% |
| Klasika | 25,0% | 20,0% |
| Dramatické | 25,0% | 20,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 76,9% | 72,2% |
| Mäkký tieň | 19,2% | 22,2% |
| Mierny jas | 3,9% | 5,6% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 19,2% | 16,7% |
| Subtelné tóny farieb | 34,6% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 42,3% | 27,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,9% | 22,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 50,0% | 50,0% |
| Vyvážené | 50,0% | 50,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,7% | 11,1% |
| Jemný | 30,8% | 22,2% |
| Vyvážený | 26,9% | 27,8% |
| Výrazný | 26,9% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 7,7% | 5,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,9% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 15,4% | 16,7% |
| Vyvážená harmónia | 15,4% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 61,5% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 3,9% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Jan Frans Van Dael lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flowers in an agate vase pl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Flower Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Vase Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Basket of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life of Flowers in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Flowers on a Ledge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in an Agate Vase on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Painter's Residence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb of Julie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Jan Frans Van Dael?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| nemecky | 100 | 33,3% |
Koľko ľudí sleduje Jan Frans Van Dael denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 100 |
| ne 18 Okt | 400 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 200 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Jan Frans Van Dael
Ktoré diela umelca Jan Frans Van Dael priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Flowers in an agate vase placed on a marble console, s 400 návštevami (22% všetkých zobrazení umelca Jan Frans Van Dael). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Jan Frans Van Dael na OriginalUniqueArt.com?
- 1 900 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 1 300 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Jan Frans Van Dael ľudia preferujú?
- Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb): 22% návštev oproti 4% v katalógu.