Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Stark na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James Stark: prehľad o návštevníkoch
Landscape With A Cottage priťahuje najviac pozornosti: 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 6% všetkých zobrazení umelca James Stark na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Sheep Washing a Travellers On A Wooded Track James Stark si vyhážadali 3 100 návštev: 500 na stránke umelca a 2 600 pri jednotlivých dielach. V poslednej dobe menej záujmov: počet návštev klesol o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 2 800 návštevami. Publikum sleduje na pou počítače (97%) a telefóny (3%). Publikum sa skлоňuje k Jednotná paleta (Harmónia farieb): 59% návštev pre 44% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca James Stark, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca James Stark, od prvého miesta.
-
1
Landscape With A Cottage
200 návštev · 6,2%
-
2
Sheep Washing
200 návštev · 6,2%
-
3
Travellers On A Wooded Track
200 návštev · 6,2%
-
4
Milking The Cows
200 návštev · 6,2%
-
5
A View Through Trees With A Horseman And Other Figures, Cattle And Sheep
100 návštev · 3,1%
-
6
Travellers Resting On A Wooded Track
100 návštev · 3,1%
-
7
Distant View Of Windsor
100 návštev · 3,1%
-
8
Lane Scene, With Horseman Talking To A Woman
100 návštev · 3,1%
-
9
The Edge Of A Wood
100 návštev · 3,1%
-
10
Wooded Lane With Cottages And A Figure In Red
100 návštev · 3,1%
Koľko ľudí sleduje James Stark každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 2 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca James Stark?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca James Stark?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 9,4% |
| Mäkký tieň | 34,0% | 31,2% |
| Mierny jas | 48,0% | 43,8% |
| Svetlá rovnováha | 10,0% | 15,6% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,0% | 9,4% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 31,2% |
| Vyvážene jemná | 44,0% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 9,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 52,2% |
| Neutrálne tóny | 36,7% | 34,8% |
| Tmavé tóny | 13,3% | 13,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 18,0% | 12,5% |
| Vyvážené | 72,0% | 78,1% |
| Sýte | 10,0% | 9,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 3,1% |
| Jemný | 8,0% | 3,1% |
| Vyvážený | 4,0% | 15,6% |
| Výrazný | 18,0% | 15,6% |
| Vyhlásenie | 66,0% | 62,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 6,2% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 3,1% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 3,1% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 28,1% |
| Jednotná paleta | 44,0% | 59,4% |
Ktoré diela umelca James Stark lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sandling's Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Landscape With A Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Distant View Of Windsor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Faggot Gatherers By A Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Wayside Encampment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wooded Landscape With Fig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures And Animals Before… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Woody Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie James Stark?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 000 | 96,8% |
| telefóny | 100 | 3,2% |
V akých jazykoch sleduje James Stark?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje James Stark denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o James Stark
Ktoré diela umelca James Stark priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Landscape With A Cottage, s 200 návštevami (6% všetkých zobrazení umelca James Stark). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje James Stark na OriginalUniqueArt.com?
- 3 100 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 2 600 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú James Stark?
- Ľudia sledujú James Stark na pou počítače (97%) a telefóny (3%); pou počítače predstavujú 97% návštev.
Aké diela od James Stark ľudia preferujú?
- Jednotná paleta (Harmónia farieb): 59% návštev oproti 44% v katalógu.