Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Cadenhead na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James Cadenhead: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Falkland: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% celkových zobrazení umelca James Cadenhead. Potom Autumnal Picture (recto) a Walter Scott of Glendronach. Spolu 2 000 návštev: 700 na stránke umelca, 1 300 na dielach. Počet divákov klesá: o 33% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 300 návštevami. Jeden vkus vyniká: Mierny jas (Luminancia) získava 59% návštev pri zdanene malom zastúpení 43% katalógu.
James Cadenhead: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca James Cadenhead na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Falkland, 1921
300 návštev · 17,6%
-
2
Autumnal Picture (recto)
200 návštev · 11,8%
-
3
Walter Scott of Glendronach
200 návštev · 11,8%
-
4
Landscape, 1889
200 návštev · 11,8%
-
5
Landscape
200 návštev · 11,8%
-
6
Lady with a Japanese Screen and Goldfish (The Artist's Mother), 1886
100 návštev · 5,9%
-
7
Mair Mynorydd (Mary Davies), 1885
100 návštev · 5,9%
-
8
Falkland, 1921
100 návštev · 5,9%
-
9
A Highland Pastoral
100 návštev · 5,9%
-
10
Miss Sheila Innes, Lady Aberdeen
100 návštev · 5,9%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca James Cadenhead?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca James Cadenhead?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca James Cadenhead?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,3% | 23,5% |
| Mäkký tieň | 23,8% | 11,8% |
| Mierny jas | 42,9% | 58,8% |
| Svetlá rovnováha | 19,1% | 5,9% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 47,6% | 47,1% |
| Subtelné tóny farieb | 33,3% | 23,5% |
| Vyvážene jemná | 19,1% | 29,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,6% | 71,4% |
| Neutrálne tóny | 38,9% | 21,4% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 7,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 47,6% | 58,8% |
| Vyvážené | 38,1% | 17,6% |
| Sýte | 14,3% | 23,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,8% | 11,8% |
| Jemný | 9,5% | 11,8% |
| Vyvážený | 9,5% | 11,8% |
| Výrazný | 4,8% | 5,9% |
| Vyhlásenie | 71,4% | 58,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,8% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 19,1% | 17,6% |
| Vyvážená harmónia | 14,3% | 23,5% |
| Silná farebná jednota | 33,3% | 23,5% |
| Jednotná paleta | 28,6% | 35,3% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca James Cadenhead v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Falkland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Livesey Forbes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Livesey Forbes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mair Mynorydd (Mary Davies) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mair Mynorydd (Mary Davies) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Lady with a Japanese Screen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady with a Japanese Screen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dinnet Moor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca James Cadenhead?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u James Cadenhead a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
James Cadenhead: krátke odpovede
Ktoré dielo od James Cadenhead má najvyššiu sledovanosť?
- Falkland: 300 návštev, čo predstavuje 18% celkového počtu zobrazení umelca James Cadenhead. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava James Cadenhead?
- 2 000 za posledných dvanástich mesiacov (700 na stránke umelca, 1 300 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od James Cadenhead?
- Áno, Mierny jas (Luminancia): 59% návštev z 43% katalógu.