Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Aumonier na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James Aumonier: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je The Thames Embankment, London: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 27% celkových zobrazení umelca James Aumonier. Potom The Black Mountains a The Silver Lining of the Cloud. Spolu 2 500 návštev: 400 na stránke umelca, 2 100 na dielach. Publikum rastie: o 200% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 300 návštevami. Jeden vkus vyniká: Zemité tóny (Paleta farieb) získava 60% návštev pri zdanene malom zastúpení 35% katalógu.
James Aumonier: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca James Aumonier na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
The Thames Embankment, London, 1882
700 návštev · 26,9%
-
2
The Black Mountains, 1905
200 návštev · 7,7%
-
3
The Silver Lining of the Cloud, 1890
200 návštev · 7,7%
-
4
The Thames at Great Marlowe, 1876
100 návštev · 3,8%
-
5
Hampshire Landscape, 1876
100 návštev · 3,8%
-
6
In the West Country, 1850
100 návštev · 3,8%
-
7
An Easter Holiday, the Children of Bloomsbury Parochial School in a Wood at Watford, 1874
100 návštev · 3,8%
-
8
The Orchard
100 návštev · 3,8%
-
9
Landscape
100 návštev · 3,8%
-
10
A Sussex Stream
100 návštev · 3,8%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca James Aumonier?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Okt 2026 | 200 | 700 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca James Aumonier?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca James Aumonier?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,1% | 7,7% |
| Mäkký tieň | 12,5% | 7,7% |
| Mierny jas | 43,8% | 34,6% |
| Svetlá rovnováha | 39,6% | 46,2% |
| Luminózny | 2,1% | 3,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,4% | 11,5% |
| Subtelné tóny farieb | 14,6% | 11,5% |
| Vyvážene jemná | 41,7% | 38,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 33,3% | 38,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 35,1% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 32,4% | 20,0% |
| Neutrálne tóny | 32,4% | 20,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 6,2% | 11,5% |
| Vyvážené | 39,6% | 19,2% |
| Sýte | 54,2% | 69,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,3% | 3,9% |
| Jemný | 12,5% | 7,7% |
| Vyvážený | 16,7% | 19,2% |
| Výrazný | 25,0% | 23,1% |
| Vyhlásenie | 37,5% | 46,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,2% | 7,7% |
| jemne prepojená paleta | 2,1% | 3,9% |
| Vyvážená harmónia | 4,2% | 3,9% |
| Silná farebná jednota | 35,4% | 23,1% |
| Jednotná paleta | 52,1% | 61,5% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca James Aumonier v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gathering Bait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Easter Holiday, the Chil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Labourer's Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Nook in Nature's Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| When the Tide is Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the West Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| In the West Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gathering Bait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Easter Holiday, the Chil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca James Aumonier?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| francúzsky | 100 | 50,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u James Aumonier a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 200 |
| po 26 Okt | 300 |
| ut 27 Okt | 500 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 100 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
James Aumonier: krátke odpovede
Ktoré dielo od James Aumonier má najvyššiu sledovanosť?
- The Thames Embankment, London: 700 návštev, čo predstavuje 27% celkového počtu zobrazení umelca James Aumonier. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava James Aumonier?
- 2 500 za posledných dvanástich mesiacov (400 na stránke umelca, 2 100 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od James Aumonier?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 60% návštev z 35% katalógu.