Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jacques Laurent Agasse na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jacques Laurent Agasse: prehľad o návštevníkoch
The Playground - priťahuje najviac pozornosti: 500 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení umelca Jacques Laurent Agasse na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje White Antelope a A Grey Pony And A Black Charger In A Stable Jacques Laurent Agasse si vyhážadali 3 500 návštev: 600 na stránke umelca a 2 900 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 2 500 návštevami. Publikum sleduje na pou počítače (91%), telefóny (6%) a tablety (3%). Publikum sa skлоňuje k Tmavý (Luminancia): 48% návštev pre 28% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Jacques Laurent Agasse, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Jacques Laurent Agasse, od prvého miesta.
-
1
The Playground -
500 návštev · 15,2%
-
2
White Antelope
300 návštev · 9,1%
-
3
A Grey Pony And A Black Charger In A Stable
200 návštev · 6,1%
-
4
A Leopard in a landscape
200 návštev · 6,1%
-
5
Sleeping fox
200 návštev · 6,1%
-
6
The Nubian Giraffe
100 návštev · 3,0%
-
7
Lord Rivers Roan Mare in a Landscape
100 návštev · 3,0%
-
8
Ibex
100 návštev · 3,0%
-
9
White Mule
100 návštev · 3,0%
-
10
Colt Of Mare And Arab Horse -
100 návštev · 3,0%
Koľko ľudí sleduje Jacques Laurent Agasse každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 300 |
| Júl 2026 | 300 | 2 200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Jacques Laurent Agasse?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Jacques Laurent Agasse?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 28,0% | 48,5% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 27,3% |
| Mierny jas | 24,0% | 15,2% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 9,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,0% | 24,2% |
| Subtelné tóny farieb | 26,0% | 39,4% |
| Vyvážene jemná | 34,0% | 15,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 18,0% | 21,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 56,1% | 63,3% |
| Tmavé tóny | 29,3% | 23,3% |
| Neutrálne tóny | 14,6% | 13,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,0% | 33,3% |
| Vyvážené | 52,0% | 51,5% |
| Sýte | 12,0% | 15,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 24,2% |
| Jemný | 12,0% | 3,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 24,2% |
| Výrazný | 20,0% | 27,3% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 21,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 6,1% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 18,2% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 42,0% | 42,4% |
Ktoré diela umelca Jacques Laurent Agasse lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francis Augustus Eliott, Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Race Meeting At Epsom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nubian Giraffe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Studies Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Pair - Preparing To Start… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zebra, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord River's Stud Farm, Str… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Leopards Lying In The E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The St. Paul's cathedral in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vicunas, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Jacques Laurent Agasse?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 200 | 91,4% |
| telefóny | 200 | 5,7% |
| tablety | 100 | 2,9% |
V akých jazykoch sleduje Jacques Laurent Agasse?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 100,0% |
Koľko ľudí sleduje Jacques Laurent Agasse denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 100 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Jacques Laurent Agasse
Ktoré diela umelca Jacques Laurent Agasse priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- The Playground -, s 500 návštevami (15% všetkých zobrazení umelca Jacques Laurent Agasse). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Jacques Laurent Agasse na OriginalUniqueArt.com?
- 3 500 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 2 900 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Jacques Laurent Agasse?
- Ľudia sledujú Jacques Laurent Agasse na pou počítače (91%), telefóny (6%) a tablety (3%); pou počítače predstavujú 91% návštev.
Aké diela od Jacques Laurent Agasse ľudia preferujú?
- Tmavý (Luminancia): 48% návštev oproti 28% v katalógu.