Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ivan Albright na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ivan Albright: prehľad o návštevníkoch
To, čo som mal urobiť, som neurobil (Dvere) priťahuje najviac pozornosti: 1 400 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 38% všetkých zobrazení umelca Ivan Albright na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje The Picture of Dorian Gray a The Temptation of St. Anthony Ivan Albright si vyhážadali 3 300 návštev: 1 700 na stránke umelca a 1 600 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 200% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 500 návštevami. Publikum sleduje na pou počítače (67%) a telefóny (33%). Publikum sa skлоňuje k Vyvážené (Intenzita farieb): 32% návštev pre 8% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Ivan Albright, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Ivan Albright, od prvého miesta.
-
1
To, čo som mal urobiť, som neurobil (Dvere), 1941
1 400 návštev · 37,8%
-
2
The Picture of Dorian Gray, 1944
1 100 návštev · 29,7%
-
3
The Temptation of St. Anthony, 1945
100 návštev · 2,7%
-
4
This Ichnolite of Mine,, 1940
100 návštev · 2,7%
-
5
Pray for These Little Ones (Perforce They Live Together), 1974
100 návštev · 2,7%
-
6
Poor Room, 1963
100 návštev · 2,7%
-
7
Memories of the Past, 1927
100 návštev · 2,7%
-
8
Self-Portrait, 1981
100 návštev · 2,7%
-
9
There Were No Flowers Tonight, 1929
100 návštev · 2,7%
-
10
The Lineman, 1927
100 návštev · 2,7%
Koľko ľudí sleduje Ivan Albright každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 100 |
| Okt 2026 | 1 000 | 200 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Ivan Albright?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Ivan Albright?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 61,5% | 51,3% |
| Mäkký tieň | 30,8% | 48,6% |
| Mierny jas | 5,1% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 2,6% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 76,9% | 59,5% |
| Subtelné tóny farieb | 20,5% | 40,5% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,6% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 89,7% | 67,6% |
| Vyvážené | 7,7% | 32,4% |
| Sýte | 2,6% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,2% | 40,5% |
| Jemný | 15,4% | 5,4% |
| Vyvážený | 7,7% | 0,0% |
| Výrazný | 25,6% | 40,5% |
| Vyhlásenie | 23,1% | 13,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 35,9% | 51,3% |
| jemne prepojená paleta | 20,5% | 5,4% |
| Vyvážená harmónia | 17,9% | 37,8% |
| Silná farebná jednota | 17,9% | 5,4% |
| Jednotná paleta | 7,7% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Ivan Albright lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| To, čo som mal urobiť, som… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| I Walk To and Fro Through C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dorian Gray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Face from Georgia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| There Were No Flowers Tonig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Temptation of St. Antho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| I Drew A Picture in the San… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lineman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Love Birds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Ivan Albright?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 200 | 66,7% |
| telefóny | 1 100 | 33,3% |
V akých jazykoch sleduje Ivan Albright?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 200 | 40,0% |
| Chinese | 200 | 40,0% |
| španielsky | 100 | 20,0% |
Koľko ľudí sleduje Ivan Albright denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 500 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 200 |
| pi 23 Okt | 100 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 200 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 400 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 100 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 400 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 400 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Ivan Albright
Ktoré diela umelca Ivan Albright priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- To, čo som mal urobiť, som neurobil (Dvere), s 1 400 návštevami (38% všetkých zobrazení umelca Ivan Albright). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Ivan Albright na OriginalUniqueArt.com?
- 3 300 návštev za dvanásť mesiacov: 1 700 na stránke umelca a 1 600 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Ivan Albright?
- Ľudia sledujú Ivan Albright na pou počítače (67%) a telefóny (33%); pou počítače predstavujú 67% návštev.
Aké diela od Ivan Albright ľudia preferujú?
- Vyvážené (Intenzita farieb): 32% návštev oproti 8% v katalógu.