Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca István Farkas na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
István Farkas: prehľad o návštevníkoch
Fate (walking At The Water Tower) priťahuje najviac pozornosti: 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení umelca István Farkas na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje The Lunatic At Syracuse a Landscape At Nightfall (evening) István Farkas si vyhážadali 2 200 návštev: 1 100 na stránke umelca a 1 100 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 300 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Vyvážený (Kontrast): 45% návštev pre 14% umeleckého katalógu umelca.
7 diel umelca István Farkas, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 7 najčastejšie otváraných diel umelca István Farkas, od prvého miesta.
-
1
Fate (walking At The Water Tower)
200 návštev · 18,2%
-
2
The Lunatic At Syracuse
200 návštev · 18,2%
-
3
Landscape At Nightfall (evening)
200 návštev · 18,2%
-
4
Dawn On The Outskirts Of Town (morning)
200 návštev · 18,2%
-
5
Separated
100 návštev · 9,1%
-
6
Night On The Outskirts Of Town
100 návštev · 9,1%
-
7
Still-life With Coffee-maker
100 návštev · 9,1%
Koľko ľudí sleduje István Farkas každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Okt 2026 | 400 | 200 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca István Farkas?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca István Farkas?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 20,7% | 27,3% |
| Mäkký tieň | 31,0% | 27,3% |
| Mierny jas | 27,6% | 18,2% |
| Svetlá rovnováha | 17,2% | 27,3% |
| Luminózny | 3,5% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 37,9% | 27,3% |
| Subtelné tóny farieb | 27,6% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 24,1% | 45,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,3% | 27,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 54,2% | 33,3% |
| Neutrálne tóny | 33,3% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 11,1% |
| Pastelové tóny | 4,2% | 22,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 34,5% | 27,3% |
| Vyvážené | 51,7% | 36,4% |
| Sýte | 13,8% | 36,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,5% | 0,0% |
| Jemný | 31,0% | 27,3% |
| Vyvážený | 13,8% | 45,5% |
| Výrazný | 13,8% | 18,2% |
| Vyhlásenie | 37,9% | 9,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,2% | 27,3% |
| jemne prepojená paleta | 10,3% | 18,2% |
| Vyvážená harmónia | 13,8% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 48,3% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 10,3% | 18,2% |
Ktoré diela umelca István Farkas lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Figure With Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Green And Black French Land… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model With Big Hands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life With Coffee-maker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dawn On The Outskirts Of To… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Fate (walking At The Water… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Crowd in the Garden Restaur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Hillside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje István Farkas?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| grécky | 100 | 25,0% |
| anglicky | 100 | 25,0% |
| taliansky | 100 | 25,0% |
| poľsky | 100 | 25,0% |
Koľko ľudí sleduje István Farkas denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 100 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o István Farkas
Ktoré diela umelca István Farkas priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Fate (walking At The Water Tower), s 200 návštevami (18% všetkých zobrazení umelca István Farkas). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 7 diel.
Koľko ľudí sleduje István Farkas na OriginalUniqueArt.com?
- 2 200 návštev za dvanásť mesiacov: 1 100 na stránke umelca a 1 100 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od István Farkas ľudia preferujú?
- Vyvážený (Kontrast): 45% návštev oproti 14% v katalógu.