Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Hugues Merle na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Hugues Merle: prehľad o návštevníkoch
The Lunatic Of Étretat priťahuje najviac pozornosti: 3 600 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 34% všetkých zobrazení umelca Hugues Merle na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje The Lunatic of Etretat a Ruth In The Fields Hugues Merle si vyhážadali 10 700 návštev: 2 400 na stránke umelca a 8 300 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 84% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 5 300 návštevami. Publikum sleduje na telefóny (50%), pou počítače (43%) a tablety (7%). Publikum sa skлоňuje k Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 90% návštev pre 50% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Hugues Merle, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Hugues Merle, od prvého miesta.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3 600 návštev · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3 500 návštev · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 návštev · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 návštev · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 návštev · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 návštev · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 návštev · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 návštev · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 návštev · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 návštev · 1,0%
Koľko ľudí sleduje Hugues Merle každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 300 | 4 000 |
| Aug 2026 | 0 | 1 900 |
| Sep 2026 | 1 100 | 2 400 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Hugues Merle?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Hugues Merle?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 44,0% | 46,7% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 41,9% |
| Mierny jas | 14,0% | 4,8% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 6,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 37,1% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 50,5% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 4,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 7,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 85,3% | 99,0% |
| Tmavé tóny | 8,8% | 1,0% |
| Neutrálne tóny | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 54,0% | 81,0% |
| Vyvážené | 42,0% | 11,4% |
| Sýte | 4,0% | 7,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,0% | 4,8% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,9% |
| Výrazný | 24,0% | 8,6% |
| Vyhlásenie | 62,0% | 85,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 0,9% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 2,9% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 0,9% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 89,5% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 5,7% |
Ktoré diela umelca Hugues Merle lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 300 | 500 | 1 000 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 100 | 1 000 | 1 000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mary Magdalene In The Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| Les Orphelines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maternal Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poor Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maternal Affection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Hugues Merle?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 5 400 | 50,5% |
| pou počítače | 4 600 | 43,0% |
| tablety | 700 | 6,5% |
V akých jazykoch sleduje Hugues Merle?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 45,5% |
| španielsky | 300 | 27,3% |
| francúzsky | 100 | 9,1% |
| portugalsky | 100 | 9,1% |
| rusky | 100 | 9,1% |
Koľko ľudí sleduje Hugues Merle denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 600 |
| st 30 Sep | 400 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 200 |
| št 8 Okt | 300 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 300 |
| st 14 Okt | 200 |
| št 15 Okt | 600 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 500 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 400 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 500 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 500 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 400 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 500 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 600 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 500 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 600 |
Otázky o Hugues Merle
Ktoré diela umelca Hugues Merle priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- The Lunatic Of Étretat, s 3 600 návštevami (34% všetkých zobrazení umelca Hugues Merle). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Hugues Merle na OriginalUniqueArt.com?
- 10 700 návštev za dvanásť mesiacov: 2 400 na stránke umelca a 8 300 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Hugues Merle?
- Ľudia sledujú Hugues Merle na telefóny (50%), pou počítače (43%) a tablety (7%); telefóny predstavujú 50% návštev.
Aké diela od Hugues Merle ľudia preferujú?
- Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 90% návštev oproti 50% v katalógu.