Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Hugh Cameron na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Hugh Cameron: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Harvest Time in Lorne: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% celkových zobrazení umelca Hugh Cameron. Potom Stirling Castle a Largo Bay. Spolu 9 800 návštev: 7 500 na stránke umelca, 2 300 na dielach. Publikum rastie: o 10% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Okt 2026 s 3 300 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (55%), telefóny (30%) a tablety (15%). Jeden vkus vyniká: Mierny jas (Luminancia) získava 75% návštev pri zdanene malom zastúpení 44% katalógu.
Hugh Cameron: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Hugh Cameron na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Hugh Cameron?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 300
1 200
Aug 2026
1 000
0
Sep 2026
2 900
100
Okt 2026
2 300
1 000
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Hugh Cameron?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Hugh Cameron?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Zemitý
50,0%
44,4%
Nostalgický
16,7%
33,3%
Pokojný
16,7%
22,2%
Dramatické
16,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
22,0%
0,0%
Mäkký tieň
16,0%
20,8%
Mierny jas
44,0%
75,0%
Svetlá rovnováha
14,0%
4,2%
Luminózny
4,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,0%
16,7%
Subtelné tóny farieb
22,0%
12,5%
Vyvážene jemná
48,0%
58,3%
Výrazná prítomnosť farieb
12,0%
12,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
73,8%
77,8%
Neutrálne tóny
19,1%
5,6%
Tmavé tóny
4,8%
16,7%
Pastelové tóny
2,4%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
20,0%
12,5%
Vyvážené
64,0%
66,7%
Sýte
16,0%
20,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
14,0%
0,0%
Jemný
10,0%
4,2%
Vyvážený
16,0%
29,2%
Výrazný
28,0%
41,7%
Vyhlásenie
32,0%
25,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,0%
8,3%
jemne prepojená paleta
6,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
10,0%
4,2%
Silná farebná jednota
38,0%
20,8%
Jednotná paleta
40,0%
66,7%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Hugh Cameron v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Harvest Time near St Fillan…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
A Lonely Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gleaners
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Harvest Time in Lorne
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
200
The Toilet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Light of the Fireside
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bait Gatherers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dunblane Cathedral
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Stirling Castle
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Going to the Hay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Hugh Cameron pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
5 400
55,1%
telefóny
2 900
29,6%
tablety
1 500
15,3%
Aké jazyky používa publikum umelca Hugh Cameron?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
1 400
93,3%
taliansky
100
6,7%
Ako vyzerajú denné návštevy u Hugh Cameron a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
100
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
100
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
100
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
100
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
400
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
200
so 7 Nov (predpoveď)
100
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
100
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
400
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
300
so 14 Nov (predpoveď)
100
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
100
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
500
št 19 Nov (predpoveď)
200
pi 20 Nov (predpoveď)
300
so 21 Nov (predpoveď)
200
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
200
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
600
Hugh Cameron: krátke odpovede
Ktoré dielo od Hugh Cameron má najvyššiu sledovanosť?
Harvest Time in Lorne: 400 návštev, čo predstavuje 17% celkového počtu zobrazení umelca Hugh Cameron. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Hugh Cameron?
9 800 za posledných dvanástich mesiacov (7 500 na stránke umelca, 2 300 na dielach).
Sledujú ľudia Hugh Cameron na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (55%), telefóny (30%) a tablety (15%); pou počítače dominuje s podielom 55%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Hugh Cameron?
Áno, Mierny jas (Luminancia): 75% návštev z 44% katalógu.