Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henry Lark Pratt na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henry Lark Pratt: čo ukazuje rok návštev
View of Derby from Nottingham Road je najsledovanejším dielom: 400 návštev za rok, čo predstavuje 40% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Henry Lark Pratt. Nasleduje ich St Editha's Church and the Old Paregoric Shop, Tamworth a Looking West of St Luke's Church, Silverdale. Stránka umelca mala 300 návštev a jeho diela 1 000: celkom 1 300. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 600 návštevami. Uprednostňujú Neutrálne tóny (Paleta farieb): 89% návštev oproti 57% v katalógu.
7 najsledovanejších diel umelca Henry Lark Pratt
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Henry Lark Pratt.
-
1
View of Derby from Nottingham Road, 1850
400 návštev · 40,0%
-
2
St Editha's Church and the Old Paregoric Shop, Tamworth, 1856
100 návštev · 10,0%
-
3
Looking West of St Luke's Church, Silverdale, 1861
100 návštev · 10,0%
-
4
Derby from the Meadows, 1857
100 návštev · 10,0%
-
5
Chatsworth House, Derbyshire, 1852
100 návštev · 10,0%
-
6
Old Farmstead in Trentham Road, 1861
100 návštev · 10,0%
-
7
A View of Derby from Rowditch, 1852
100 návštev · 10,0%
Kedy ľudia navštevujú stránku Henry Lark Pratt?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Kedy sú vystavené diela umelca Henry Lark Pratt?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Henry Lark Pratt?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,9% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 11,5% | 10,0% |
| Mierny jas | 34,6% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 50,0% | 70,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 57,7% | 70,0% |
| Vyvážene jemná | 23,1% | 30,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 19,2% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 57,1% | 88,9% |
| Zemité tóny | 38,1% | 11,1% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 7,7% | 10,0% |
| Vyvážené | 69,2% | 80,0% |
| Sýte | 23,1% | 10,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,9% | 0,0% |
| Jemný | 3,9% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 11,5% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 80,8% | 90,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 3,9% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 57,7% | 70,0% |
| Jednotná paleta | 38,5% | 30,0% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Henry Lark Pratt podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chatsworth House, Derbyshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Editha's Church and the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| View of Wordsley, Stourbrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Derby from Nottingh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 300 |
| Haddon Hall, Derbyshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King Street, Newcastle unde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Etruria from Basfor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trent Vale from Penkhull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Lion Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Derby from Rowdit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Henry Lark Pratt sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| česky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Henry Lark Pratt a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 300 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 100 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Henry Lark Pratt
Ktoré dielo umelca Henry Lark Pratt má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je View of Derby from Nottingham Road s 400 návštevami, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 7 diel.
Aké je publikum Henry Lark Pratt na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca, 1 000 na dielach.
Aké diela Henry Lark Pratt zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Neutrálne tóny (Paleta farieb) získavajú 89% návštev pri 57% katalógu.