Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henri-Joseph Harpignies na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Henri-Joseph Harpignies: čo ukazuje rok návštev
Moonlight je najsledovanejším dielom: 800 návštev za rok, čo predstavuje 11% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Henri-Joseph Harpignies. Nasleduje ich Autumnal River Landscape a Crémieu. Stránka umelca mala 1 000 návštev a jeho diela 6 400: celkom 7 400. Pozornosť klesla o 25% z Sep 2026 na Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 6 000 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (93%) a telefóny (7%). Uprednostňujú Vyhlásenie (Kontrast): 61% návštev oproti 36% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Henri-Joseph Harpignies
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Henri-Joseph Harpignies.
Kedy ľudia navštevujú stránku Henri-Joseph Harpignies?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
600
5 400
Aug 2026
100
400
Sep 2026
100
300
Okt 2026
100
200
Kedy sú vystavené diela umelca Henri-Joseph Harpignies?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Henri-Joseph Harpignies?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
100,0%
63,6%
Pokojná atmosféra
0,0%
22,7%
Romantický
0,0%
13,6%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
100,0%
68,2%
Pokojná
0,0%
13,6%
Nostalgický
0,0%
13,6%
Kontemplatívny
0,0%
4,5%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
14,0%
8,3%
Mäkký tieň
34,0%
37,5%
Mierny jas
34,0%
29,2%
Svetlá rovnováha
14,0%
19,4%
Luminózny
4,0%
5,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
40,0%
27,8%
Subtelné tóny farieb
30,0%
47,2%
Vyvážene jemná
28,0%
15,3%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
9,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
58,8%
48,8%
Neutrálne tóny
38,2%
46,5%
Tmavé tóny
2,9%
2,3%
Pastelové tóny
0,0%
2,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
38,0%
31,9%
Vyvážené
50,0%
55,6%
Sýte
12,0%
12,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
6,0%
1,4%
Jemný
24,0%
13,9%
Vyvážený
8,0%
6,9%
Výrazný
26,0%
16,7%
Vyhlásenie
36,0%
61,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,0%
6,9%
jemne prepojená paleta
2,0%
2,8%
Vyvážená harmónia
8,0%
19,4%
Silná farebná jednota
42,0%
37,5%
Jednotná paleta
44,0%
33,3%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Henri-Joseph Harpignies podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
0
Crémieu
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Path through a Normandy Vil…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
River and Hills
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Avallon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fir Trees in Les Trembleaux…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Lake
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
Landscape of the Côte d'Azu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Railroad Bridge at Bria…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Henri-Joseph Harpignies?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
6 900
93,2%
telefóny
500
6,8%
V akých jazykoch je Henri-Joseph Harpignies sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
200
66,7%
Chinese
100
33,3%
Koľko návštev za deň má Henri-Joseph Harpignies a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
100
po 19 Okt
200
ut 20 Okt
100
st 21 Okt
100
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
100
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
200
po 2 Nov
100
ut 3 Nov
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
100
po 9 Nov (predpoveď)
100
ut 10 Nov (predpoveď)
100
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
100
po 16 Nov (predpoveď)
100
ut 17 Nov (predpoveď)
100
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
100
po 23 Nov (predpoveď)
100
ut 24 Nov (predpoveď)
100
Čo sa ľudia pýtajú o Henri-Joseph Harpignies
Ktoré dielo umelca Henri-Joseph Harpignies má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je Moonlight s 800 návštevami, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Henri-Joseph Harpignies na OriginalUniqueArt.com?
7 400 návštev za dvanásť mesiacov: 1 000 na stránke umelca, 6 400 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Henri-Joseph Harpignies?
Publikum pochádza z pou počítače (93%) a telefóny (7%); pou počítače predstavuje 93% návštev.
Aké diela Henri-Joseph Harpignies zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Vyhlásenie (Kontrast) získavajú 61% návštev pri 36% katalógu.