Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henri de Braekeleer na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henri de Braekeleer: čo ukazuje rok návštev
Man at the Window je najsledovanejším dielom: 700 návštev za rok, čo predstavuje 64% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Henri de Braekeleer. Nasleduje ich The man in the chair a The Flemish stove. Stránka umelca mala 300 návštev a jeho diela 700: celkom 1 000. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 900 návštevami. Uprednostňujú jemne prepojená paleta (Harmónia farieb): 64% návštev oproti 4% v katalógu.
3 najsledovanejších diel umelca Henri de Braekeleer
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Henri de Braekeleer.
Kedy ľudia navštevujú stránku Henri de Braekeleer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Henri de Braekeleer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Henri de Braekeleer?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 58,7% | 27,3% |
| Mäkký tieň | 39,1% | 72,7% |
| Mierny jas | 2,2% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 13,0% | 63,6% |
| Subtelné tóny farieb | 34,8% | 27,3% |
| Vyvážene jemná | 47,8% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,3% | 9,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 88,1% | 75,0% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 25,0% |
| Monochromatické | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 37,0% | 90,9% |
| Vyvážené | 63,0% | 9,1% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 26,1% | 0,0% |
| Jemný | 37,0% | 27,3% |
| Vyvážený | 13,0% | 0,0% |
| Výrazný | 8,7% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 15,2% | 72,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,2% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,3% | 63,6% |
| Vyvážená harmónia | 2,2% | 9,1% |
| Silná farebná jednota | 30,4% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 60,9% | 0,0% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Henri de Braekeleer podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betsy De Braekeleer, the Pa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tinker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hélène De Braekeleer, the P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Country House of Gustav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of the Church of S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Spinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dining Room at the Home… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Henri de Braekeleer sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Henri de Braekeleer a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 100 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 200 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 300 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 400 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 400 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Henri de Braekeleer
Ktoré dielo umelca Henri de Braekeleer má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Man at the Window s 700 návštevami, čo predstavuje 64% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 3 diel.
Aké je publikum Henri de Braekeleer na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca, 700 na dielach.
Aké diela Henri de Braekeleer zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) získavajú 64% návštev pri 4% katalógu.