Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Heinrich Bürkel na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Heinrich Bürkel: prehľad o návštevníkoch
Stier und Maler priťahuje najviac pozornosti: 400 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 31% všetkých zobrazení umelca Heinrich Bürkel na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Das kirchlein von hinterriss im hintergrund das wettersteingebirge a Ankunft Auf Der Alm Heinrich Bürkel si vyhážadali 1 300 návštev: 200 na stránke umelca a 1 100 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 100 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Vyvážené (Intenzita farieb): 85% návštev pre 24% umeleckého katalógu umelca.
8 diel umelca Heinrich Bürkel, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 8 najčastejšie otváraných diel umelca Heinrich Bürkel, od prvého miesta.
-
1
Stier und Maler
400 návštev · 30,8%
-
2
Das kirchlein von hinterriss im hintergrund das wettersteingebirge
300 návštev · 23,1%
-
3
Ankunft Auf Der Alm
100 návštev · 7,7%
-
4
Cattle Watering At A Fountain On The Via Appia Antiqua
100 návštev · 7,7%
-
5
Ochsenhändler vor der Porta San Paolo bei Rom
100 návštev · 7,7%
-
6
Pferdewechsel An Italienischer Poststation Gemälde Von Heinrich Burkel
100 návštev · 7,7%
-
7
Rain Shower In Patenkirchen
100 návštev · 7,7%
-
8
Burkel
100 návštev · 7,7%
Koľko ľudí sleduje Heinrich Bürkel každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Heinrich Bürkel?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Heinrich Bürkel?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 7,7% |
| Mäkký tieň | 18,0% | 61,5% |
| Mierny jas | 26,0% | 30,8% |
| Svetlá rovnováha | 30,0% | 0,0% |
| Luminózny | 18,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 72,0% | 15,4% |
| Subtelné tóny farieb | 18,0% | 76,9% |
| Vyvážene jemná | 10,0% | 7,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 76,0% | 15,4% |
| Vyvážené | 24,0% | 84,6% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,0% | 7,7% |
| Vyvážený | 20,0% | 15,4% |
| Výrazný | 24,0% | 69,2% |
| Vyhlásenie | 40,0% | 7,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 24,0% | 23,1% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 7,7% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 38,5% |
| Silná farebná jednota | 26,0% | 23,1% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 7,7% |
Ktoré diela umelca Heinrich Bürkel lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trattoria near the Porta Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brook in Front of a Tyrolea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prisoners on a Cart in Fron… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Potato Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Overturned Hay Load | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wild Bull and Two Riders Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capture of Italian brigands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| hay carriage in front of a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascent to the Alm at the Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with Farms… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Heinrich Bürkel?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Koľko ľudí sleduje Heinrich Bürkel denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 100 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 900 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 500 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 1 200 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 700 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 1 500 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 800 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 1 700 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 400 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 900 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Heinrich Bürkel
Ktoré diela umelca Heinrich Bürkel priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Stier und Maler, s 400 návštevami (31% všetkých zobrazení umelca Heinrich Bürkel). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľko ľudí sleduje Heinrich Bürkel na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na stránke umelca a 1 100 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Heinrich Bürkel ľudia preferujú?
- Vyvážené (Intenzita farieb): 85% návštev oproti 24% v katalógu.