Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Hans Zatzka na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Hans Zatzka: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Venus and her Attendants: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 67% celkových zobrazení umelca Hans Zatzka. Potom The goddess of spring. Spolu 3 000 návštev: 2 900 na stránke umelca, 100 na dielach. Publikum rastie: o 27% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Okt 2026 s 1 400 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: telefóny (63%), pou počítače (30%) a tablety (7%). Jeden vkus vyniká: Vyhlásenie (Kontrast) získava 67% návštev pri zdanene malom zastúpení 14% katalógu.
Hans Zatzka: 2 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 2 najčítanejších diel umelca Hans Zatzka na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Hans Zatzka?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 0 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 1 000 | 100 |
| Okt 2026 | 1 400 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Hans Zatzka?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Hans Zatzka?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 57,1% | 66,7% |
| Mierny jas | 28,6% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 14,3% | 33,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 57,1% | 66,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,3% | 0,0% |
| Sýta farba | 14,3% | 33,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 71,4% | 66,7% |
| Sýte | 28,6% | 33,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,3% | 0,0% |
| Jemný | 28,6% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 42,9% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 14,3% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,3% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 14,3% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 57,1% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Hans Zatzka v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venus and her Attendants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| In the night sky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The goddess of spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beauty with Flowers in an I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Egyptian Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Egyptian Girl at a Dressing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Hans Zatzka pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 1 900 | 63,3% |
| pou počítače | 900 | 30,0% |
| tablety | 200 | 6,7% |
Aké jazyky používa publikum umelca Hans Zatzka?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 700 | 50,0% |
| anglicky | 400 | 28,6% |
| rumunsky | 300 | 21,4% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Hans Zatzka a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 400 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 200 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 300 |
| po 26 Okt | 100 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 100 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Hans Zatzka: krátke odpovede
Ktoré dielo od Hans Zatzka má najvyššiu sledovanosť?
- Venus and her Attendants: 200 návštev, čo predstavuje 67% celkového počtu zobrazení umelca Hans Zatzka. Zoznam pokračuje až po 2. miesto.
Koľko návštev získava Hans Zatzka?
- 3 000 za posledných dvanástich mesiacov (2 900 na stránke umelca, 100 na dielach).
Sledujú ľudia Hans Zatzka na telefóne alebo na počítači?
- Na oboch: telefóny (63%), pou počítače (30%) a tablety (7%); telefóny dominuje s podielom 63%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Hans Zatzka?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 67% návštev z 14% katalógu.