Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Hans Holbein ml. na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Hans Holbein ml.: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Dvojportrét Jeana de Dintevilla a Georgesa de Selve (známy aj ako Poslovia): 34 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% celkových zobrazení umelca Hans Holbein ml.. Potom Ambasáadori a French ambassadors. Spolu 248 800 návštev: 35 300 na stránke umelca, 213 500 na dielach. Publikum rastie: o 78% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 109 400 návštevami. Jazyky publika: anglicky (23%), rusky (14%) a španielsky (9%). Pôvodné krajiny publika: Spojené štáty americké (9%), Spojené kráľovstvo (8%) a Rusko (8%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (50%), telefóny (45%) a tablety (5%). Jeden vkus vyniká: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 61% návštev pri zdanene malom zastúpení 34% katalógu.
Hans Holbein ml.: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Hans Holbein ml. na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Hans Holbein ml.?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
3 000
Júl 2026
7 000
102 400
Aug 2026
5 900
42 500
Sep 2026
10 200
21 500
Okt 2026
12 200
44 100
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Hans Holbein ml.?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Hans Holbein ml.?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
57,1%
52,3%
Dramatické
16,3%
30,5%
Klasika
18,4%
8,9%
Mystický
0,0%
3,5%
Pokojný
4,1%
2,9%
Pokojná atmosféra
2,0%
0,9%
Romantický
0,0%
0,8%
Zázračný luxus
2,0%
0,1%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
53,1%
50,9%
Tajomný
2,0%
14,5%
Pokojná
16,3%
9,4%
Zúfalý a vážny
8,2%
6,6%
Melancholický
2,0%
4,3%
Výrazný
4,1%
3,8%
Dramatický
4,1%
3,6%
Duchovná
4,1%
2,9%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
48,0%
52,6%
Mäkký tieň
26,0%
34,9%
Mierny jas
18,0%
5,5%
Svetlá rovnováha
4,0%
3,9%
Luminózny
4,0%
3,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
40,0%
18,0%
Subtelné tóny farieb
34,0%
60,9%
Vyvážene jemná
24,0%
15,6%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
5,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
82,9%
81,4%
Neutrálne tóny
12,2%
9,7%
Tmavé tóny
2,4%
7,3%
Pastelové tóny
2,4%
0,9%
Monochromatické
0,0%
0,7%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
54,0%
54,4%
Vyvážené
40,0%
43,2%
Sýte
6,0%
2,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,0%
3,2%
Jemný
14,0%
16,0%
Vyvážený
14,0%
10,0%
Výrazný
26,0%
12,5%
Vyhlásenie
34,0%
58,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,0%
22,0%
jemne prepojená paleta
20,0%
11,0%
Vyvážená harmónia
18,0%
18,2%
Silná farebná jednota
42,0%
36,9%
Jednotná paleta
10,0%
11,9%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Hans Holbein ml. v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Dvojportrét Jeana de Dintev…
0
0
0
0
0
0
0
0
13 500
11 600
1 900
5 200
Telo Mŕtvého Kristoviho v H…
0
0
0
0
0
0
0
0
2 900
2 600
1 500
1 200
Portrét Henryho VIII., kráľ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
1 100
2 400
Darmstadtská Madona
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
800
1 300
Sir Thomas More
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
Portrét Nikoláša Kratiera
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
100
500
600
Portrét obchodníka Georga G…
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
900
600
Ambasádori
0
0
0
0
0
0
0
100
1 800
3 100
500
1 000
Ambasádori
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
3 000
400
3 700
Ambasáadori
0
0
0
0
0
0
0
0
11 300
4 000
1 000
2 600
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Hans Holbein ml. pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
125 100
50,3%
telefóny
112 000
45,0%
tablety
11 700
4,7%
Aké jazyky používa publikum umelca Hans Holbein ml.?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
2 900
23,4%
rusky
1 700
13,7%
španielsky
1 100
8,9%
portugalsky
900
7,3%
nemecky
600
4,8%
taliansky
600
4,8%
poľsky
600
4,8%
francúzsky
500
4,0%
kórejsky
500
4,0%
holandsky
500
4,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Hans Holbein ml. a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
št 15 Okt
2 400
pi 16 Okt
1 600
so 17 Okt
2 300
ne 18 Okt
2 600
po 19 Okt
3 600
ut 20 Okt
3 800
st 21 Okt
3 600
št 22 Okt
2 600
pi 23 Okt
4 300
so 24 Okt
3 000
ne 25 Okt
3 200
po 26 Okt
3 600
ut 27 Okt
3 400
st 28 Okt
3 500
št 29 Okt
4 900
pi 30 Okt
1 600
so 31 Okt
1 800
ne 1 Nov
3 000
po 2 Nov
6 100
ut 3 Nov
2 400
st 4 Nov
5 100
št 5 Nov (predpoveď)
3 900
pi 6 Nov (predpoveď)
3 000
so 7 Nov (predpoveď)
2 800
ne 8 Nov (predpoveď)
3 500
po 9 Nov (predpoveď)
5 300
ut 10 Nov (predpoveď)
3 800
st 11 Nov (predpoveď)
4 800
št 12 Nov (predpoveď)
4 200
pi 13 Nov (predpoveď)
3 200
so 14 Nov (predpoveď)
3 000
ne 15 Nov (predpoveď)
3 700
po 16 Nov (predpoveď)
5 600
ut 17 Nov (predpoveď)
4 000
st 18 Nov (predpoveď)
5 100
št 19 Nov (predpoveď)
4 400
pi 20 Nov (predpoveď)
3 300
so 21 Nov (predpoveď)
3 200
ne 22 Nov (predpoveď)
3 900
po 23 Nov (predpoveď)
5 900
ut 24 Nov (predpoveď)
4 300
st 25 Nov (predpoveď)
5 400
Hans Holbein ml.: krátke odpovede
Ktoré dielo od Hans Holbein ml. má najvyššiu sledovanosť?
Dvojportrét Jeana de Dintevilla a Georgesa de Selve (známy aj ako Poslovia): 34 700 návštev, čo predstavuje 14% celkového počtu zobrazení umelca Hans Holbein ml.. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Hans Holbein ml.?
248 800 za posledných dvanástich mesiacov (35 300 na stránke umelca, 213 500 na dielach).
Sledujú ľudia Hans Holbein ml. na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (50%), telefóny (45%) a tablety (5%); pou počítače dominuje s podielom 50%.
Sleduje Hans Holbein ml. niekoľko jazykov?
Áno: anglicky (23%), rusky (14%) a španielsky (9%). Na čele je anglicky s podielom 23%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Hans Holbein ml.?