Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Hannah Höch na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Hannah Höch: prehľad o návštevníkoch
Indian Dancer: From an Ethnographic Museum priťahuje najviac pozornosti: 1 100 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 30% všetkých zobrazení umelca Hannah Höch na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Made for a Party a Untitled (From an Ethnographic Museum) Hannah Höch si vyhážadali 5 200 návštev: 4 000 na stránke umelca a 1 200 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 1700% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Okt 2026 s 3 600 návštevami. Publikum číta v anglicky (38%), taliansky (17%) a španielsky (14%). Publikum sleduje z Taliansko (17%), Spojené kráľovstvo (15%) a Brazília (10%). Publikum sleduje na pou počítače (52%), telefóny (44%) a tablety (4%). Publikum sa skлоňuje k Mierny jas (Luminancia): 59% návštev pre 44% umeleckého katalógu umelca.
9 diel umelca Hannah Höch, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 9 najčastejšie otváraných diel umelca Hannah Höch, od prvého miesta.
-
1
Indian Dancer: From an Ethnographic Museum, 1930
1 100 návštev · 29,7%
-
2
Made for a Party, 1936
900 návštev · 24,3%
-
3
Untitled (From an Ethnographic Museum), 1930
500 návštev · 13,5%
-
4
Von oben, 1927
500 návštev · 13,5%
-
5
The Prophet Matthew (Der Prophet Matthäus) (plate, loose leaf) from the periodical Das Kunstblatt, vol. 1, no. 4 (Apr 1917), 1917
300 návštev · 8,1%
-
6
Collage II (On Filet Ground), 1925
100 návštev · 2,7%
-
7
Untitled, 1945
100 návštev · 2,7%
-
8
Creatures, 1927
100 návštev · 2,7%
-
9
Study for Man and Machine, 1921
100 návštev · 2,7%
Koľko ľudí sleduje Hannah Höch každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 3 400 | 200 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Hannah Höch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Hannah Höch?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 38,9% | 18,9% |
| Mierny jas | 44,4% | 59,5% |
| Svetlá rovnováha | 5,6% | 13,5% |
| Luminózny | 11,1% | 8,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 27,8% | 40,5% |
| Subtelné tóny farieb | 50,0% | 43,2% |
| Vyvážene jemná | 5,6% | 2,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 11,1% | 13,5% |
| Sýta farba | 5,6% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 58,8% | 62,2% |
| Neutrálne tóny | 23,5% | 24,3% |
| Tmavé tóny | 17,6% | 13,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážené | 72,2% | 86,5% |
| Sýte | 16,7% | 13,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 11,1% | 13,5% |
| Jemný | 27,8% | 37,8% |
| Vyvážený | 5,6% | 8,1% |
| Výrazný | 33,3% | 35,1% |
| Vyhlásenie | 22,2% | 5,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,7% | 5,4% |
| jemne prepojená paleta | 11,1% | 24,3% |
| Vyvážená harmónia | 22,2% | 2,7% |
| Silná farebná jednota | 27,8% | 32,4% |
| Jednotná paleta | 22,2% | 35,1% |
Ktoré diela umelca Hannah Höch lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Von oben | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (From an Ethnograp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Creatures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Man and Machine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man and Machine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resignation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Dancer: From an Ethn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Made for a Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Hannah Höch?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 700 | 51,9% |
| telefóny | 2 300 | 44,2% |
| tablety | 200 | 3,8% |
V akých jazykoch sleduje Hannah Höch?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 1 600 | 38,1% |
| taliansky | 700 | 16,7% |
| španielsky | 600 | 14,3% |
| francúzsky | 500 | 11,9% |
| portugalsky | 500 | 11,9% |
| švédsky | 200 | 4,8% |
| rusky | 100 | 2,4% |
Koľko ľudí sleduje Hannah Höch denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 14 Okt | 400 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt | 500 |
| so 17 Okt | 300 |
| ne 18 Okt | 200 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 400 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 100 |
| po 26 Okt | 100 |
| ut 27 Okt | 400 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 300 |
| pi 30 Okt | 200 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 200 |
| po 2 Nov | 400 |
| ut 3 Nov | 400 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 200 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 400 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 200 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 400 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 200 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 400 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 300 |
Otázky o Hannah Höch
Ktoré diela umelca Hannah Höch priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Indian Dancer: From an Ethnographic Museum, s 1 100 návštevami (30% všetkých zobrazení umelca Hannah Höch). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 9 diel.
Koľko ľudí sleduje Hannah Höch na OriginalUniqueArt.com?
- 5 200 návštev za dvanásť mesiacov: 4 000 na stránke umelca a 1 200 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Hannah Höch?
- Ľudia sledujú Hannah Höch na pou počítače (52%), telefóny (44%) a tablety (4%); pou počítače predstavujú 52% návštev.
V akých jazykoch sleduje Hannah Höch?
- V anglicky (38%), taliansky (17%) a španielsky (14%). Na čele je anglicky s podielom 38%.
Aké diela od Hannah Höch ľudia preferujú?
- Mierny jas (Luminancia): 59% návštev oproti 44% v katalógu.