Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Guillaume Seignac na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Guillaume Seignac: čo ukazuje rok návštev
Diana, the Huntress je najsledovanejším dielom: 700 návštev za rok, čo predstavuje 54% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Guillaume Seignac. Nasleduje ich Nymphe a Cupid disarmed. Stránka umelca mala 100 návštev a jeho diela 800: celkom 900. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 500 návštevami. Uprednostňujú Zemité tóny (Paleta farieb): 100% návštev oproti 51% v katalógu.
5 najsledovanejších diel umelca Guillaume Seignac
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Guillaume Seignac.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
100
400
Aug 2026
0
300
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Kedy sú vystavené diela umelca Guillaume Seignac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Guillaume Seignac?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Klasika
40,0%
70,0%
Éterický
20,0%
30,0%
Pokojná atmosféra
20,0%
0,0%
Pokojný
20,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Éterický
60,0%
100,0%
Pokojná
20,0%
0,0%
Pokojný
20,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,9%
7,7%
Mäkký tieň
34,2%
61,5%
Mierny jas
53,7%
30,8%
Svetlá rovnováha
7,3%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
17,1%
61,5%
Subtelné tóny farieb
36,6%
30,8%
Vyvážene jemná
17,1%
7,7%
Výrazná prítomnosť farieb
29,3%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
51,3%
100,0%
Tmavé tóny
29,7%
0,0%
Neutrálne tóny
18,9%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
17,1%
61,5%
Vyvážené
51,2%
38,5%
Sýte
31,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
2,4%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
19,5%
7,7%
Výrazný
17,1%
0,0%
Vyhlásenie
61,0%
92,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
7,3%
7,7%
jemne prepojená paleta
2,4%
0,0%
Vyvážená harmónia
9,8%
53,8%
Silná farebná jednota
63,4%
38,5%
Jednotná paleta
17,1%
0,0%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Guillaume Seignac podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Diana, the Huntress
0
0
0
0
0
0
0
100
200
300
0
0
Nymphe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jeune femme denudee sur can…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Diana hunting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nymph and Cherubs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Preparing for the Bath
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Psyche
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Odalisque with a Fan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Reunited
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Odalisque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch je Guillaume Seignac sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Guillaume Seignac a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
200
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
300
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
400
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
400
Čo sa ľudia pýtajú o Guillaume Seignac
Ktoré dielo umelca Guillaume Seignac má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je Diana, the Huntress s 700 návštevami, čo predstavuje 54% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 5 diel.
Aké je publikum Guillaume Seignac na OriginalUniqueArt.com?
900 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca, 800 na dielach.
Aké diela Guillaume Seignac zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Zemité tóny (Paleta farieb) získavajú 100% návštev pri 51% katalógu.