Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Guillaume-Joseph Roques na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Guillaume-Joseph Roques: prehľad o návštevníkoch
Une âme quittant le purgatoire priťahuje najviac pozornosti: 600 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 46% všetkých zobrazení umelca Guillaume-Joseph Roques na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Autoportrait a Marie Thérèse Eléonore Guignon dite Mademoiselle Lescot épouse de Louis Cécile Marie de Campistron de Maniban Guillaume-Joseph Roques si vyhážadali 1 600 návštev: 300 na stránke umelca a 1 300 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Aug 2026 s 800 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Výrazný (Kontrast): 62% návštev pre 32% umeleckého katalógu umelca.
8 diel umelca Guillaume-Joseph Roques, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 8 najčastejšie otváraných diel umelca Guillaume-Joseph Roques, od prvého miesta.
-
1
Une âme quittant le purgatoire
600 návštev · 46,2%
-
2
Autoportrait
100 návštev · 7,7%
-
3
Marie Thérèse Eléonore Guignon dite Mademoiselle Lescot épouse de Louis Cécile Marie de Campistron de Maniban
100 návštev · 7,7%
-
4
Saint Antoine Abbé Un Ermite (saint Jérôme ) (Ancien titre)
100 návštev · 7,7%
-
5
L'Immaculée Conception
100 návštev · 7,7%
-
6
Nativité de la Vierge
100 návštev · 7,7%
-
7
L'Assomption
100 návštev · 7,7%
-
8
Modello pour la nativité de saint Jean Baptiste
100 návštev · 7,7%
Koľko ľudí sleduje Guillaume-Joseph Roques každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 700 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Guillaume-Joseph Roques?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Guillaume-Joseph Roques?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 22,7% | 15,4% |
| Mäkký tieň | 63,6% | 76,9% |
| Mierny jas | 13,6% | 7,7% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 63,6% | 76,9% |
| Subtelné tóny farieb | 31,8% | 15,4% |
| Vyvážene jemná | 4,5% | 7,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 68,2% | 76,9% |
| Vyvážené | 31,8% | 23,1% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 9,1% | 7,7% |
| Jemný | 40,9% | 23,1% |
| Vyvážený | 4,5% | 0,0% |
| Výrazný | 31,8% | 61,5% |
| Vyhlásenie | 13,6% | 7,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 22,7% | 15,4% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 7,7% |
| Vyvážená harmónia | 27,3% | 15,4% |
| Silná farebná jednota | 36,4% | 61,5% |
| Jednotná paleta | 4,5% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Guillaume-Joseph Roques lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeux nautiques sur la Garon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'intérieur de la chapelle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Modello pour la nativité de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| L'Assomption | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| L'Annonciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Purification | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Visitation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jésus parmi les docteurs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nativité de la Vierge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Une âme quittant le purgato… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 100 |
V akých jazykoch sleduje Guillaume-Joseph Roques?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Guillaume-Joseph Roques denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Guillaume-Joseph Roques
Ktoré diela umelca Guillaume-Joseph Roques priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Une âme quittant le purgatoire, s 600 návštevami (46% všetkých zobrazení umelca Guillaume-Joseph Roques). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľko ľudí sleduje Guillaume-Joseph Roques na OriginalUniqueArt.com?
- 1 600 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca a 1 300 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Guillaume-Joseph Roques ľudia preferujú?
- Výrazný (Kontrast): 62% návštev oproti 32% v katalógu.