Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Guido Reni na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Guido Reni: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je The Archangel Michael defeating Satan: 3 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% celkových zobrazení umelca Guido Reni. Potom St Filippo Neri in Ecstasy a Ecce Homo. Spolu 30 800 návštev: 6 700 na stránke umelca, 24 100 na dielach. Publikum rastie: o 84% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 14 800 návštevami. Jazyky publika: taliansky (24%), anglicky (17%) a španielsky (12%). Pôvodné krajiny publika: Taliansko (24%), Belgicko (12%) a Francúzsko (12%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (72%), telefóny (24%) a tablety (4%). Jeden vkus vyniká: Mäkký tieň (Luminancia) získava 35% návštev pri zdanene malom zastúpení 20% katalógu.
Guido Reni: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Guido Reni na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Guido Reni?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
400
Júl 2026
1 600
13 200
Aug 2026
600
2 300
Sep 2026
1 600
2 800
Okt 2026
2 700
5 400
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Guido Reni?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Guido Reni?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
63,2%
55,6%
Elegantný
10,5%
15,2%
Éterický
7,9%
14,8%
Klasika
13,2%
4,4%
Pokojná atmosféra
0,0%
4,4%
Romantický
2,6%
3,4%
Pokojný
0,0%
2,4%
Mystický
2,6%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
21,1%
26,0%
Dramatický
31,6%
23,3%
Melancholický
5,3%
19,6%
Kontemplatívny
18,4%
8,5%
Pokojná
5,3%
7,1%
Romantický
2,6%
5,7%
Zúfalý a vážny
7,9%
2,0%
Pokojný
0,0%
2,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
60,0%
51,2%
Mäkký tieň
20,0%
34,7%
Mierny jas
14,0%
10,8%
Svetlá rovnováha
4,0%
3,0%
Luminózny
2,0%
0,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
40,0%
26,4%
Subtelné tóny farieb
34,0%
45,5%
Vyvážene jemná
26,0%
17,1%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
11,1%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
87,8%
80,1%
Tmavé tóny
0,0%
13,5%
Neutrálne tóny
12,2%
5,3%
Monochromatické
0,0%
0,8%
Pastelové tóny
0,0%
0,4%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
58,0%
37,7%
Vyvážené
40,0%
53,3%
Sýte
2,0%
9,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,0%
7,2%
Jemný
22,0%
11,4%
Vyvážený
6,0%
13,5%
Výrazný
30,0%
29,3%
Vyhlásenie
26,0%
38,6%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,0%
6,6%
jemne prepojená paleta
12,0%
12,3%
Vyvážená harmónia
8,0%
20,4%
Silná farebná jednota
38,0%
41,3%
Jednotná paleta
34,0%
19,5%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Guido Reni v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Masacre nevinných
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Ecce Homo
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
200
200
St Filippo Neri in Ecstasy
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
900
0
Saint Roch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Assumption
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Saint Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Judith Beheads Holofernes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
David
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Cecilia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Guido Reni pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
22 300
72,4%
telefóny
7 400
24,0%
tablety
1 100
3,6%
Aké jazyky používa publikum umelca Guido Reni?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
taliansky
1 000
24,4%
anglicky
700
17,1%
španielsky
500
12,2%
francúzsky
500
12,2%
japonsky
500
12,2%
holandsky
400
9,8%
bulharsky
100
2,4%
česky
100
2,4%
maďarsky
100
2,4%
rumunsky
100
2,4%
Ako vyzerajú denné návštevy u Guido Reni a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
št 15 Okt
600
pi 16 Okt
700
so 17 Okt
300
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
400
ut 20 Okt
400
st 21 Okt
900
št 22 Okt
400
pi 23 Okt
300
so 24 Okt
400
ne 25 Okt
1 000
po 26 Okt
400
ut 27 Okt
600
st 28 Okt
900
št 29 Okt
800
pi 30 Okt
700
so 31 Okt
700
ne 1 Nov
400
po 2 Nov
1 400
ut 3 Nov
2 000
st 4 Nov
1 400
št 5 Nov (predpoveď)
1 100
pi 6 Nov (predpoveď)
1 100
so 7 Nov (predpoveď)
900
ne 8 Nov (predpoveď)
900
po 9 Nov (predpoveď)
1 400
ut 10 Nov (predpoveď)
1 900
st 11 Nov (predpoveď)
2 000
št 12 Nov (predpoveď)
1 300
pi 13 Nov (predpoveď)
1 200
so 14 Nov (predpoveď)
1 000
ne 15 Nov (predpoveď)
1 000
po 16 Nov (predpoveď)
1 600
ut 17 Nov (predpoveď)
2 200
st 18 Nov (predpoveď)
2 300
št 19 Nov (predpoveď)
1 500
pi 20 Nov (predpoveď)
1 400
so 21 Nov (predpoveď)
1 100
ne 22 Nov (predpoveď)
1 100
po 23 Nov (predpoveď)
1 800
ut 24 Nov (predpoveď)
2 400
st 25 Nov (predpoveď)
2 600
Guido Reni: krátke odpovede
Ktoré dielo od Guido Reni má najvyššiu sledovanosť?
The Archangel Michael defeating Satan: 3 100 návštev, čo predstavuje 9% celkového počtu zobrazení umelca Guido Reni. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Guido Reni?
30 800 za posledných dvanástich mesiacov (6 700 na stránke umelca, 24 100 na dielach).
Sledujú ľudia Guido Reni na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (72%), telefóny (24%) a tablety (4%); pou počítače dominuje s podielom 72%.
Sleduje Guido Reni niekoľko jazykov?
Áno: taliansky (24%), anglicky (17%) a španielsky (12%). Na čele je taliansky s podielom 24%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Guido Reni?
Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 35% návštev z 20% katalógu.